Hunting Simulator 2 za darmo na Xbox

2022-09-23 0 przez Pliki

Hunting Simulator 2 za darmo na Xbox do pobrania w promocji.  W tym tygodniu, w ramach oferty Xbox Free Play Days, posiadacze abonamentu XBL Gold lub Xbox Game Pass Ultimate mogą wypróbować dwie nowe gry bez dodatkowych kosztów. W ten weekend zagracie w Dead Island Definitive Edition oraz Hunting Simulator 2 za darmo.

Poluj lub bądź upolowany w ten weekend podczas Dni Darmowej Gry. Dead Island Definitive Edition i Hunting Simulator 2 są dostępne w ten weekend dla posiadaczy Xbox Live Gold i Xbox Game Pass Ultimate od czwartku, 22 września, godz. 12:01 czasu PDT do niedzieli, 25 września, godz. 23:59 czasu PDT.  

Zaczynamy sezon łowiecki! Dzięki temu symulatorowi polowania możesz wybrać sprzęt spośród oficjalnych broni i akcesoriów, a następnie z psem u boku wyruszyć w oszałamiająco piękne miejsca w poszukiwaniu różnych gatunków zwierząt. • Przemierzaj rozległe tereny na równinach Kolorado, pustyni Teksasu oraz w lasach Europy. • Trop 33 gatunki zwierząt w ich środowisku naturalnym, korzystając z najlepszych technik łowieckich. • Poluj na realistycznie zachowujące się zwierzęta, którymi kieruje zaawansowana sztuczna inteligencja. • Korzystaj z pomocy psa myśliwskiego. Do wyboru są takie rasy jak labrador retriever, niemiecki wyżeł krótkowłosy i beagle; każdy pies ma określone zdolności. • Wyposaż się w ponad 160 rozmaitych broni, akcesoriów oraz elementów ubioru najlepszych marek (m.in. Browning, Winchester, Bushnell, Kryptek i Verney-Carron).

Kup grę i inne edycje z ograniczoną czasowo zniżką i kontynuuj grę, zachowując swój wynik gracza i zdobyte osiągnięcia podczas wydarzenia! Należy pamiętać, że rabaty i wartości procentowe mogą się różnić w zależności od tytułu i regionu.

Poczuj dreszczyk polowania z wygodnej kanapy w Hunting Stimulator 2 . Podróżuj z pustyń i dzikich terenów Ameryki do lasów Europy z najlepszym przyjacielem człowieka, tropiąc i polując na swoją zdobycz. Zachowaj spokój, oddaj strzał i zdobądź swoje trofeum.  

Hunting Simulator 2 do pobrania

Nie przegap tych ekscytujących dni grania za darmo dla członków Xbox Live Gold i Xbox Game Pass Ultimate! Dowiedz się więcej o Dniach grania za darmo tutaj i bądź na bieżąco z Xbox Wire, aby dowiedzieć się o nadchodzących dniach grania za darmo i wszystkich najnowszych wiadomościach o grach na konsolę Xbox.

Pobierz Hunting Simulator 2 za darmo gra na konsole Xbox https://www.xbox.com/pl-PL/games/store/hunting-simulator-2-xbox-one/9nbbfphsv5fr