Android 11 do pobrania za darmo

2021-01-03 1 przez Pliki

Android 11 do pobrania za darmo pełna wersja legalnie nowa odsłona systemu operacyjnego. System operacyjny, który dociera do tego, co ważne.

Przejdź od razu do rzeczy, które są najważniejsze. Ponieważ Android 11 jest zoptymalizowany pod kątem korzystania z telefonu. Daje potężne sterowanie urządzeniem. I łatwiejsze sposoby zarządzania rozmowami, ustawieniami prywatności i nie tylko.

Zbierz wszystkie wiadomości w jednym miejscu.

Zobacz, odpowiadaj i kontroluj swoje konwersacje w wielu aplikacjach do przesyłania wiadomości. Wszystko w tym samym miejscu. Następnie wybierz osoby, z którymi zawsze czatujesz. Te priorytetowe rozmowy pojawiają się na ekranie blokady. Więc nigdy nie przegapisz niczego ważnego. W Androidzie 11 możesz przypinać rozmowy, aby zawsze pojawiały się na innych aplikacjach i ekranach. Bąbelki podtrzymują rozmowę — podczas gdy Ty skupiasz się na tym, co robisz. Uzyskaj dostęp do czatu w dowolnym miejscu i czasie. A potem kontynuuj.

Wbudowane nagrywanie ekranu. Wreszcie.

Nagrywanie ekranu pozwala rejestrować to, co dzieje się w telefonie. Jest on wbudowany w system Android 11, więc nie potrzebujesz dodatkowej aplikacji. Nagrywaj z dźwiękiem z mikrofonu, urządzenia lub obu.

Wybieranie i udostępnianie stało się jeszcze łatwiejsze.

Wybierz tekst z aplikacji. Chwyć też obrazy. Na urządzeniach Pixel  możesz łatwo kopiować, zapisywać i udostępniać informacje między wieloma aplikacjami. Podobnie jak Twoja przeglądarka, aplikacja do dostarczania lub z wiadomości.

Pobierz Android 11 za darmo na telefon to systemowy dark mode, nowe gesty nawigacji i lepsze opcje z zakresu ochrony prywatności i lokalizacji. Ma nowy system odpowiedzi dla powiadomień, i wiele więcej innych nowości.

Aktualizacja systemu. Sprawdź te informacje: „Wersja Androida” i „Stan aktualizacji zabezpieczeń”. Pobieranie najnowszych dostępnych aktualizacji Androida.

https://www.android.com/android-11/