Droid4X

2017-01-14 0 przez Pliki

Droid4x to najlepszy darmowy emulator Android na system Windows. Martwisz się, że nie masz telefonu z Androidem, a tym samym nie możesz uzyskać dostępu do wszystkich rzeczy, które są oferowane dla użytkowników telefonów z systemem Android? Jeśli chcesz korzystać z gier i aplikacji dla urządzeń Android, możesz użyć Droid4X, aby uzyskać aplikacje i gry na komputerze z systemem Windows.

Dlaczego warto skorzystać z Droid4X?

Droid4X to najlepszy emulator gier Android aby pograć w jakości 3D w gry na komputerze z systemem Windows, który oferuje szybkość i wydajność. To oferuje najlepsze osiągi i doświadczenie użytkownika, które pozwoli Ci poczuć się, jak w przypadku korzystania z aplikacji na Androida z gier na smartfony Android i tablety. Można poczuć tę samą wydajność, która pojawi się na urządzeniu z systemem Android bez żadnych trzasków. W rzeczywistości, kontrole symulatora Droid4X oferują lepszą kontrolę w grach niż to, czego doświadczamy na urządzeniach z systemem Android. Użytkownicy PC dostanie doświadczenie korzystania z wirtualnego Android słuchawki i można korzystać z emulatora pobrać aplikacje i gry na Androida na komputerze.

Droid4X

– Instalacja oprogramowania odbywa się bardzo sprawnie, choć może to potrwać nieco dłużej, aby uzyskać zainstalowany.
– Będziesz miał dostęp do odkrywania Google Play Store z komputera i wybrać żadnych programów lub gier, które Cię interesują.
– Można również robić zdjęcia lub aktywować aplikację GPS jak robisz to z urządzenia z systemem Android.
– Możliwość instalowania dedykowanych klientom w swoich telefonach z Androidem, podłącz telefon do komputera i używać telefonu jako joysticka do gry Android gry na PC.
– Oprogramowanie obsługuje tryb pełnego ekranu PC dla lepszego widzenia i jasności.
– Nie będzie brak w wydajności i szybkości aplikacji używane w komputerach PC.
– Udostępnianie folderów pomiędzy hostem Androida i komputera PC jest możliwe.

Zalety

– Wysoka szybkość i wydajność.
– Opcja grać w gry na komputerze za pomocą telefonu Android jako joysticka.
– Take zrzuty ekranu, należy włączyć GPS i ustawić rozdzielczość ekranu.
– Kompatybilny z większością aplikacji i gier oferowanych.

Nie ma wątpliwości, że Droid4X to obecnie najlepszy emulator Android dostępnym do pobrania, który pozwoli Ci uzyskać dostęp do aplikacji Google i gier na komputerze. Oprogramowanie oferuje wielką szybkość i wydajność, że nie natknąć w każdej innej Android emulatora. Jest idealnym rozwiązaniem, aby mieć na komputerze z systemem Android dla wszystkich entuzjastów gier.

Droid4X wprowadziła rewolucyjną aplikację, która pomoże aplikacje z Android do uruchomienia na komputerach. Dzięki aplikacjom Droid4X Android mogą być uruchamiane na komputerach i będą dostosowywać się do pełnej rozdzielczości ekranu i pomóc w plikach udostępniania i innym terminie łatwiej. Ta aplikacja jest opakowaniem stylizowany oprogramowania VirtualBox, który pochodzi z Android 4.2.2, który działa na maszynie wirtualnej na zlecenie. Wszystkie te dane nie muszą być znane przez początkującego użytkownika, który musi po prostu załadować i uruchomić program na swoim komputerze. Gdy program uruchomieniu rozpocznie się ekran startowy z systemem Android z oknem rozdzielczości 1280×720 pikseli. Sklepie Play można uzyskać za pomocą tego oprogramowania. Pliki APK, które są już pobrane na pulpicie można przeciągać i upuszczać tutaj je uruchomić.

Jest to pasek narzędzi na lewej stronie, która zapewnia dostęp do różnych funkcji. Program może być skonfigurowany do korzystania z klawiatury komputera jako kontrolera. Można także udostępniać pliki między urządzeniem z systemem Android oraz komputera PC. Inne zaawansowane funkcje obejmują wspólną klawiaturę, którą można aktywować przez naciśnięcie klawisza Control i klawisz C lub sterowania i V. Można powiększyć lub pomniejszyć aplikacji za pomocą kółka myszy. Większość aplikacji Android działa dobrze bez żadnych problemów i to przynosi nowy świat ekscytujących możliwości na nudne starego laptopa lub komputera stacjonarnego. Program przeszedł testy beta dobrze, a co za tym idzie, można być pewnym swojego występu na pulpicie.