Dungeons 3 za darmo

2020-11-03 0 przez Pliki

Dungeons 3 za darmo pełna wersja gry do pobrania na komputer PC, PS4 i XONE w Epic Store od 5 listopada.

Menedżer lochów, na który czekałeś: Dungeons 3 jest największym, najlepszym i najgorętszym symulatorem lochów, uzupełnionym, o w pełni przerobiony ponadczasowy tryb RTS.
Pod nowym zarządem: Dowódź zjednoczonymi siłami zła pod przewodnictwem nowej postaci – Thalii i poprowadź ich do zwycięstwa.
Rozmiar ma znaczenie: Rozbudowana kampania dla pojedynczego gracza z 20 misjami i ponad 20 godzinami gry, losowo wygenerowanymi poziomami, zupełnie nowym trybem kooperacji dla dwóch graczy, większą ilością pokoi i bardziej unikatowych umiejętności.
Mów mi zło: Twój ulubiony Dungeon powraca, kontynuując spuściznę Dungeons w najlepszy możliwy sposób.

Gra Dungeons 3 za darmo

Uwolnij swoją ciemną stronę, tworząc unikalny podziemny loch z ogromnej ilości pokoi, pułapek i struktur. Stwórz najbardziej przerażającą armię, jaką kiedykolwiek widział świat, wybierając spośród nikczemnych stworzeń, takich jak orkowie, succubae, zombie i wiele, wiele więcej. Następnie, kiedy już zbudujesz swoje siły, wyjdź z ciemności i poprowadź swoją armię do świateł nadświata, gdzie zepsujesz ziemię i zniszczysz wszystko, co jest heroiczne, urocze lub jednorożcem. I pierwszy raz w serii Dungeons, zmierzysz się z losowo generowanymi poziomami, a żadne dwie sesje nie będą do siebie podobne – to prawdziwa, niekończąca się zabawa dla każdego złego zarządcy!

Pobierz Dungeons 3 za darmo pełna wersja gry od Epic Games. https://www.epicgames.com/store/pl/product/dungeons-3/home