EssentialPIM Free

2017-01-11 0 przez Pliki

EssentialPIM Free to darmowy program do zarządzania czasem, terminarz i notes ze spisem kontaktów oraz listą rzeczy do zrobienia. Dostępny na Windows, Android i iOS. Dodatkowo EssentialPIM Free oferuje szyfrowanie przechowywanych danych, przypomnienia, drukowanie, publikowanie terminarza do pliku HTML, sortowanie i zarządzanie informacjami, a także pozwala przechowywać hasła.

EssentialPIM Free

dla Windows ewoluowała na przestrzeni wielu lat, aby być elastycznym, a zarazem bardzo intuicyjna aplikacja, która zostanie uruchomiony w ciągu kilku minut. Wszystkich opcji upewnij się, że jesteś prawdziwym szefem danych.

Wszystkie informacje w jednym miejscu
Program do zarządzania czasem EssentialPIM dane są przechowywane w sposób bezpieczny, szybki i skalowalnej bazy danych. To może być usieciowany i łatwo wyszukiwane.

Bezprecedensowe synchronizacja
Dane mogą być synchronizowane ze wszystkimi popularnymi rozwiązaniami w chmurze, takich jak Google Calendar / Kontakty / zadania / Drive, iCloud, Toodledo, SyncML, CalDAV i wielu innych. Natywne wsparcie Dropbox jest również.

Usieciowany i oznaczone dane
elementy EPIM może odnosić się do siebie, co umożliwia szybkie przechodzenie od powiązanych elementów. Pełne wsparcie tagging pozwala oznaczyć różne przedmioty i traktować je jako pojedynczy projekt.

Bezpiecznie przechowywane dane
Twoje dane są szyfrowane za pomocą standardowego AES (Rijndael przemysłu zaawansowanych) Klucz 256-bitowy. Granulowany dostęp do oddzielnych modułów można skonfigurować. Synchronizacja z usługami w chmurze jest chroniony przez SSL – w tej samej technologii, która jest stosowana w bankowości internetowej.

EPIM Chmura przejrzysty synchronizuje wszystkie dane EssentialPIM do pobrania między urządzeniami z systemem Windows za pośrednictwem bezpiecznego chmurze.

Program do zarządzania czasem na Android EssentialPIM do ściągnięcia zapewnia natywne kalendarz, zadania, notatki, kontakty i modułów hasło, doskonale synchronizable z Windows EssentialPIM i usług Google.

Organizer osobisty EssentialPIM dla iPhone / iPad download to aplikacja, która pozwala na utrzymanie i zarządzać wszystkim z wersji PC dane EssentialPIM w podróży.