Uber darmowy przejazd kod rabatowy

2020-01-01 0 przez Pliki

Uber to aplikacja do zamawiania szybkich przejazdów w mieście bez rezerwacji ani czekania w kolejce na taksówkę.
Wszystkie opcje przejazdu Uberem, od ekonomicznych po luksusowe, gwarantują najwyższy poziom obsługi.

Utwórz konto Uber za pomocą karty kredytowej lub serwisu PayPal, a opłata za przejazd zostanie automatycznie pobrana po jego zakończeniu. W niektórych miastach można również zapłacić gotówką za Uber. Po zakończeniu przejazdu pocztą e-mail otrzymasz rachunek.

Jak zdobyć kod na darmowy przejazd Uberem?

Kod rabatowy 25zł na pierwszy przejazd Uberem!

Skorzystaj z kodu promocyjnego na swój pierwszy przejazd z aplikacją Uber! Zarejestruj się na stronie internetowej i dodaj kartę Visa w płatnościach, a następnie wpisz kod rabatowy VISAPL w odpowiednie pole. Zniżkę możesz wykorzystać tylko raz. Jak to się stało, że w kilkanaście miesięcy cała Polska poznała, czym jest i czym służy Uber? A kto jeszcze nie poznał, niech skorzysta teraz! Po to właśnie jest Uber kod promocyjny -10 zł. To nie tylko moda, ale też prawdziwa alternatywa – Uber lepszy od Taxi, od Bałtyku po Tatry!  Aktualnie obsługuje miasta takie jak: Warszawa, Szczecin, Łódź, Kartowice, Wrocław, Poznań i Kraków oraz wiele mniejszych miejscowości, gdzie tydzień za tygodniem trend ten rozgaszcza się na dobre. Wożąc nie tylko ludzi, ale też jedzenie (uber eats) oraz przesyłki. Bo komuś zawsze po drodze.

Uber darmowe kody rabatowe

Gdy znajomi zarejestrują się z użyciem otrzymanego od Ciebie kodu zaproszenia, ich pierwszy przejazd będzie darmowy.  Wystarczy jedno dotknięcie w telefonie i samochód już jedzie. Wsiadaj śmiało. Kierowca Uber wie dokładnie, dokąd ma jechać. Po dotarciu na miejsce możesz po prostu wysiąść z samochodu. Płatność przebiega szybko i sprawnie.

Codzienne przejazdy. Załatwianie spraw w mieście. Poranny lot. Wieczorna impreza. Dokądkolwiek zmierzasz — możesz liczyć na przejazd Uberem i to bez rezerwacji.

Ekonomiczne samochody Uber za darmo w atrakcyjnych cenach są zawsze dostępne. Na specjalną okazję, na zwykły przejazd lub gdy potrzebujesz miejsca, możesz zamówić UberBLACK lub UberSUV.

Nowa wersja aplikacji Uber darmowe kursy niebawem będzie dostępna w miastach na całym świecie. Jej funkcje pozwolą Ci dotrzeć na miejsce jeszcze łatwiej i szybciej. Jak zdobywać darmowe przejazdy uberem?

Pobierz Uber aplikacja https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ubercab&hl=pl