Eximius Seize the Frontline za darmo

2023-01-03 0 przez Pliki

Eximius: Seize the Frontline za darmo gra do pobrania w pełnej wersji od Epic Games Store do 5 stycznia. EXIMIUS to gra stanowiąca mieszankę gatunków FPS/RTS, która kładzie nacisk na walkę zespołową. Gra oferuje system zaciekłych walk zespołów pięcioosobowych w każdym z nich znajduje się czterech oficerów oraz jeden dowódca.

Gra Eximius łączy taktyczną rozgrywkę strzelanki pierwszoosobowej z podejmowaniem strategicznych decyzji na wysokim poziomie w grze strategicznej czasu rzeczywistego. Gra oferuje system rankingowych walk w trybie 5 na 5, podczas których gracze stawią sobie czoła w postapokaliptycznym miejskim środowisku.

Wciel się w rolę dowódcy (RTS)
Zbuduj swoją bazę, wyszkól żołnierzy i wzywaj posiłki, by wesprzeć sprzymierzone siły lądowe i przejąć kontrolę nad terytorium.

Wciel się w rolę oficera (FPS)
Rzuć swój oddział w wir walki i zmiażdż przeciwników dzięki sprytnej taktyce lub brutalnej sile. Zbieraj zasoby, jakich potrzebuje Twój oddział, ulepszaj bronie i wyposażaj żołnierzy w potężne pancerze bitewne.

Rozgrywka

Eximius oferuje rozgrywkę, w której każdemu żołnierzowi przypada inna rola – gracze mogą wybierać spośród zróżnicowanych funkcji i walczyć nie tylko z użyciem siły, ale i swojego umysłu. Nawet najlepszy strzelec, jeżeli znajdzie się w złym położeniu, może ulec przewadze liczebnej wroga i ponieść klęskę. Tymczasem intrygancki oficer może zostać zamordowany w odpowiednim momencie na froncie.

Cechy

– Płynne przełączanie interfejsu
– Budowanie baz
– Szkolenie armii
– Taktyczne walki
– Odblokowywanie technologii
– Korzystanie z pancerzy bitewnych

Płynne przejście

Jako dowódca pełnisz również rolę oficera. Ale masz dodatkową możliwość przełączenia się na interfejs RTS z góry, aby budować bazy i dowodzić jednostkami. Agresywni dowódcy mogą dołączyć do walk na linii frontu, choć z reguły oczekuje się, że pozostaną w stosunkowo bezpiecznym miejscu i poświęcą czas na rozwój bazy. Dowódcę wyznacza zespół.

Budowanie baz

Rozgrywka Eximius skupia się na walkach między zespołami, dlatego każda grupa dysponuje własną bazą i pulą zasobów oraz drzewem umiejętności. Dowódca RTS może wspierać działania bitewne, szkoląc piesze i zmotoryzowane oddziały, budując bazy oraz wzywając ataki powietrzne lub posiłki.

Trenuj armie

Dowódca może szkolić jednostki piechoty SI i przydzielać je poszczególnym graczom. Wcielając się w oficera pierwszej linii, prowadzisz oddział, który walczy inteligentnie, kryjąc się i pomagając Ci zarówno ofensywnie, jak i defensywnie.

Taktyczne walki

Zdecyduj, jakie przyjmiesz role w walce, i kup uzbrojenie dopasowane do Twojego stylu gry i obranej taktyki. Od wybranego uzbrojenia i sprzętu zależy Twoja rola w zespole. Odpowiadaj na strategię wroga za pomocą odpowiedniej siły ognia i sprzętu, czy to pojazdów, ogromnej ilości piechoty, czy podstępnych graczy.

Odblokuj technologie

W miarę rozwoju technologii i zdobywania coraz bogatszych zasobów możesz tworzyć potężne jednostki, takie jak uzbrojone pojazdy, kanonierki czy elitarne grupy żołnierzy. Odblokowywanie nowych poziomów zaawansowania technologii pozwala również na zdobywanie potężnych umiejętności zespołowych. Wzywaj artylerię, wysyłaj do walki jednostki szybkiego reagowania lub inicjuj naloty elektromagnetyczne.

Załóż pancerze bitewne

Zwieńczenie możliwości bojowych każdego zespołu stanowią legendarne pancerze bitewne. Pozwalają one graczom na korzystanie z potężnych funkcji, podnoszą ich statystyki i pozwalają na szybsze przekroczenie linii frontu. Oficerowie będą mieli do wyboru kilka pancerzy bitewnych, każdy z nich ma swój własny styl gry i zestaw umiejętności.

Pobierz Eximius: Seize the Frontline za darmo na komputer PC od Epic Games Store https://store.epicgames.com/pl/p/eximius-seize-the-frontline