Dishonored Definitive Edition za darmo

2023-01-03 0 przez Pliki

Dishonored: Definitive Edition za darmo pełna wersja gry na komputer PC od Epic Games Store. Gra do odebrania za darmo do 5 stycznia, 17.00

Dishonored: Definitive Edition to kompletna edycja bestsellerowej pierwszoosobowej skradanki autorstwa francuskiego studia Arkane, która zadebiutowała pod koniec 2012 roku na komputerach PC oraz konsolach PlayStation 3 i Xbox 360.

Poznaj ostateczną kolekcję Dishonored. To kompletne wydanie zawiera Dishonored oraz wszystkie jej dodatki — Dunwall City Trials, The Knife of Dunwall, The Brigmore Witches i Void Walker’s Arsenal.

Dishonored to wciągająca pierwszoosobowa gra akcji opracowana przez Arkane Studios, zdobywcę tytułu Studio of the Year 2012 przyznawanego przez Edge Online. Wcielisz się w niej we władającego nadprzyrodzonymi zdolnościami asasyna pałającego żądzą zemsty. Elastyczny system walki w Dishonored pozwala na kreatywne eliminowanie wrogów przy użyciu nadprzyrodzonych umiejętności, broni i osobliwych gadżetów. Ścigaj wrogów, skrywając się w mroku lub staw im czoła w bezpośredniej, bezwzględnej walce z bronią w ręku. To, jak potoczą się poszczególne misje zależy od podejmowanych przez Ciebie wyborów.

The Knife of Dunwall

W The Knife of Dunwall wcielisz się w Dauda, legendarnego zamachowca i zabójcę cesarzowej. Po dopuszczeniu się tego czynu, który na zawsze zmienił los Dunwall, wyruszasz w świat, poszukując odkupienia. Uzyskaj dostęp do nowych broni, gadżetów oraz nadprzyrodzonych mocy, przemierzając nieodwiedzane wcześniej zakątki Dunwall, w tym centrum wielorybnicze, Rzeźnię Rothwilda oraz świetnie strzeżoną Dzielnicę Prawników.

The Brigmore Witches

W The Brigmore Witches kontynuujesz swoją podróż jako legendarny zabójca Daud. W tym zwieńczeniu historii Dauda staniesz przeciwko zwaśnionym gangom oraz niebezpiecznemu sabatowi czarownic z Brigmore. Przemierzaj niezbadane obszary Dunwall, w tym Drapers Ward oraz rezydencję Brigmore, gdzie zetkniesz się z siłami nadprzyrodzonymi, które wystawią Twoją nową broń oraz umiejętności na ciężką próbę.

Dunwall City Trials

W Dunwall City Trials na nowo odkryjesz elastyczny system walki i skradania się w Dishonored, a przy tym poznasz charakterystyczne miejsca, przemierzając 10 wyjątkowych map zawierających różnorodne wyzwania. Sprawdź, czy Twoje umiejętności bojowe, mobilność oraz zdolność skradania się wystarczą, by pokonać wymagające przeszkody. Odblokuj nowe osiągnięcia i sekrety, by w końcu dotrzeć na szczyt globalnych rankingów.

Void Walker’s Arsenal

Dodatek Void Walker’s Arsenal zapewnia dostęp do czterech pakietów z zawartością dostępnych dotychczas wyłącznie w ramach przedsprzedaży gry Dishonored. Pakiety zawierają wyjątkowe bonusy dla postaci, dodatkowe miejsca na runy i o wiele więcej.

Pobierz Dishonored: Definitive Edition za darmo na komputer PC od Epic Games Store https://store.epicgames.com/pl/p/dishonored-definitive-edition