F1 2022 za darmo gra na PS4, PS5, Xbox i PC

2022-10-20 0 przez Pliki

F1 2022 za darmo gra do pobrania w promocji free play darmowy weekend 20-24.10 na PS4, PS5, Xbox i PC.

Od 20 do 24 października gracze będą mieli okazję zagrać w F1 22 za darmo w trakcie trwania weekendu wyścigowego F1 o Grand Prix USA. Gra będzie dostępna jako bezpłatna wersja próbna na PlayStation 4 i PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X|S i PC (Steam).
Z tej okazji popularny kierowca McLarena, Daniel Ricciardo, dołącza do symulacji i daje graczom przewodnik, jak ukończyć tor. Wiele inspirowanych USA przedmiotów w grze będzie dostępnych za darmo, a przez cały weekend dostępna będzie specjalna promocja cenowa dla każdego, kto chce kupić grę.
Aby wesprzeć nowych i obecnych fanów przed weekendem wyścigowym, studio połączyło siły z Danielem Ricciardo, aby stworzyć przewodnik zawierający jego najlepsze wskazówki, sztuczki i sekrety, jak najszybciej poruszać się po torze Austin. Dzięki swojemu osobistemu doświadczeniu i charyzmatycznej osobowości, Ricciardo przekazuje wiedzę techniczną, taką jak punkty hamowania, trudne zakręty, manewry wyprzedzania i strefy DRS oraz wyjaśnia, co jest niezbędne do pokonania toru. Gracze mogą następnie pochwalić się swoimi nowymi umiejętnościami, biorąc udział w wyzwaniu Ricciardo Hot Lap Challenge i publikując swoje najszybsze okrążenie na Circuit of The Americas, korzystając z #RicciardoChallenge i #F122gameSweepstakes w dniach 20-24 października. Jeden uczestnik zostanie wybrany losowo 28 października i wygra wirtualne spotkanie i powitanie oraz wyścig z udziałem Daniela Ricciardo.

W nowym sezonie z autentycznymi składami z 2022, przeprojektowane samochody i zmienione zasady redefiniują wyścigi.

Pobierz F1 2022 za darmo gra EA Play na konsole i PC. https://www.ea.com/pl-pl/games/f1/f1-22