World War Z Aftermath za darmo

2022-01-04 0 przez Pliki

World War Z Aftermath za darmo do pobrania pełna wersja gry z Amazon Game Prime. World War Z: Aftermath to najlepsza kooperacyjna strzelanka z zombie i kolejny etap ewolucji przebojowego World War Z, którego doceniło ponad 15 milionów graczy. Walcz z hordami wygłodniałych zombie w trakcie pełnych napięcia epizodów fabularnych w spustoszonych lokacjach na całym świecie.

World War Z: Aftermath

PEŁNA GRA NA PC W EPIC GAMES STORE

World War Z: Aftermath to najlepsza kooperacyjna strzelanka z zombie inspirowana kinowym hitem studia Paramount Pictures i kolejny etap ewolucji przebojowego World War Z, którego doceniło ponad 15 milionów graczy. Odwróć bieg wydarzeń apokalipsy zombie na konsolach i komputerach osobistych z rozgrywką międzyplatformową. Zaproś do trzech znajomych lub graj w pojedynkę z sojusznikami SI i walcz na całym świecie przeciw hordom wygłodniałych zombie w trakcie pełnych napięcia nowych epizodów fabularnych. Odbij Watykan w iście epickiej konfrontacji w Rzymie i połącz siły z ocalałymi na śnieżnej Kamczatce.World War Z: Aftermath oferuje również pełną zawartość z World War Z Game of the Year Edition.

Nowe opowieści z targanego wojną świata

Odbij Watykan w iście epickiej konfrontacji w Rzymie i połącz siły z ocalałymi na śnieżnej Kamczatce w ramach nowych misji fabularnych. Graj jako nowe i powracające postacie, walcząc z nieumarłymi przy użyciu nowego brutalnego systemu walki wręcz, dziesiątkując gniki przy użyciu wyjątkowych ruchów, profitów i opcji podwójnych broni, takich jak sierp i tasak. Daj odpór nowym nieumarłym koszmarom, takim jak chmary wygłodniałych szczurów, które wprowadzą do twojej drużyny kompletny chaos.

Nowa generacja chmary zombie

Graj we wspaniałej rozdzielczości 4K przy 60 klatkach na sekundę. Zatrzymaj niekończące się fale coraz trudniejszych zombie w nowym trybie hordy XL wprowadzającym na ekran setki zombie więcej, niż było to dotąd możliwe. Tryb hordy XL zostanie wprowadzony po premierze, w ramach darmowej aktualizacji PC.

Rozbudowany system postępów i nowa perspektywa

Doświadcz ekscytującej nowej perspektywy, dzięki wprowadzonemu przez wersję Aftermath nowemu, wciągającemu trybowi z widokiem z pierwszej osoby. Rozwijaj osiem wyjątkowych klas – miotacza kul, ludzkiego inferno, siekacza, lekarza, kombinatora, eksterminatora, droniarza i zupełnie nowej klasy straż przednia – z których każda ma własne profity i style rozgrywki. Personalizuj broń, aby sprostać każdemu wyzwaniu i wykonywać nowe codzienne misje ze specjalnymi modyfikatorami i dodatkowymi nagrodami.

Doświadcz najlepszej kooperacyjnej strzelanki z zombie i kolejnego etapu ewolucji przebojowego World War Z – teraz dostępnej dla członków Prime

Pobierz World War Z Aftermath za darmo download gry https://gaming.amazon.com/loot/worldwarzaftermath