Farming Simulator 16 za darmo

2022-01-05 0 przez Pliki

Farming Simulator 16 za darmo na komputer i telefon do pobrania pełna wersja gry. Zarządzaj własną farmą i prowadź ogromne maszyny w otwartym świecie. Gra Farming Simulator 16 za darmo w Microsoft Store na smartfony i PC. Gra tylko dla zalogowanych, możecie również odebrać gierkę na urządzeniach mobilnych.

Farming Simulator 16 pozwala zarządzać własną realistyczną farmą z niezwykłymi szczegółami. Sadzić, uprawiać, zbierać i sprzedawać pięć różnych upraw, hodować krowy i owce oraz sprzedawać drewno we własnym tempie. Kup nowe pola, aby powiększyć swoją ziemię. Przejmij bezpośrednią kontrolę nad kombajnami i ciągnikami lub zatrudnij sztuczną inteligencję, aby pomóc i zarządzać swoją rosnącą farmą z mapy zarządzania na pełnym ekranie.

Jako najnowsza z serii gier Farming Simulator, ta gra ma najlepszą symulację rolnictwa. W grze znajdują się ogromne ciągniki i inne maszyny ponad 20 marek producentów rolnych, w tym New Holland, Case IH, Ponsse, Lamborghini, Horsch, Krone, Amazone, MAN i inne.

Farming Simulator 16 do pobrania

– Nowa grafika 3D pokazuje jeszcze więcej szczegółów na maszynie!

– Sadzić i zbierać pięć różnych upraw: pszenicę, rzepak, kukurydzę, buraki cukrowe i ziemniaki

– Sprzedawaj swoje plony na dynamicznym rynku

– Używaj realistycznych ciągników i ciężarówek największych producentów maszyn rolniczych

– Karm swoje krowy i owce, aby produkować i sprzedawać mleko i wełnę

– Leśnictwo stało się mobilne! Zbieraj drewno za pomocą dedykowanych maszyn i sprzedawaj drewno

– Zarządzaj pomocnikami AI, aby uzyskać lepsze wyniki

– Graj z przyjacielem w lokalnym trybie wieloosobowym dla WiFi i Bluetooth

Pobierz Farming Simulator 16 za darmo pełna wersja gry na PC i telefon do pobrania. https://www.microsoft.com/pl-pl/p/farming-simulator-16/9nblggh5xhtn?activetab=pivot:overviewtab