Storytel za darmo na miesiąc

2022-06-15 0 przez Pliki

Storytel za darmo na miesiąc dla nowych użytkowników . Darmowe Audiobooki i Ebooki w Twoim telefonie. Tysiące audiobooków wszystkich gatunków literackich. Słuchaj książek, podczas joggingu, monotonnej pracy itp. Nie zapomnij anulować subskrypcji. Promocja dla nowych użytkowników. Słuchaj 30 dni za darmo! Storytel Unlimited audiobooki i ebooki dla nowych 30 dni za darmo potem 34,90 PLN

Zarejestruj się, pobierz aplikację i słuchaj wszystkich audiobooków bez ograniczeń przez 30 dni na próbę, a później za jedyne 34,90 miesięcznie. Miej zawsze dobrą książkę pod ręką – słuchaj i czytaj bez ograniczeń. https://www.storytel.com/pl/pl/BLACKFRIDAY

Czytaj i słuchaj do woli. W streamingu lub offline. Wybierz książkę dla siebie lub dziecka. Słuchaj na telefonie , tablecie lub komputerze. Słuchaj tysięcy audiobooków – od mrocznych kryminałów, przez wzruszające romanse i zapierające dech w piersi thrillery, po ważne biografie. Już dziś odkryj bibliotekę książek online.

Storytel za darmo

Wymagane podpięcie karty płatniczej. Oczywiście można anulować w każdym momencie, ale najlepiej ustawić sobie indywidualnie przypomnienie w kalendarzu np. na kilka dni przed terminem płatnej subskrypcji. Anulowanie subskrypcji Storytel wyłącza możliwość dalszego korzystania z aplikacji, za wyjątkiem pobranych audiobooków w trybie offline.

Z ciekawych autorów fantasy to są m.in. kilkanaście audiobooków Neila Gaiman’a oraz początkowe 8 książek w wersji audio z cyklu Świat Czarownic Andre Norton oraz audiobooki Trudi Canavan, Glena Cook’a (seria Czarna Kompania), czy Andrzeja Sapkowskiego.

Pobierz Storytel za darmo na telefon i komputer. https://www.storytel.com/pl/pl/