FIFA 17 do pobrania za darmo

9 lipca 2017 0 Pliki

FIFA 17 do pobrania za darmo na komputer PC i konsole PS4. Electronic Arts prezentuje wideo, które prezentuje zmiany w grze Fifa 17, a dokładnie nowości przy stałych fragmentach gry, dzięki czemu gracz otrzyma większą swobodę podczas ich wykonywania. Całość zapowiada się dość fajnie i na pewno spodoba się to wielu fanom gry.

Fifa 17 wprowadza opcję dowolnego ustawienia i sposobu nabiegania na piłkę przy wykonywaniu bezpośrednich rzutów wolnych i karnych. Przez co nasze strzały mogą być bardziej zróżnicowane i trudniejsze do obrony.

fifa-17

BEZPOŚREDNIE RZUTY WOLNE
Nabiegaj na piłkę na różne sposoby przy rzutach wolnych, aby wpływać na jej rotację i trajektorię. Teraz możesz nawet uderzać bezpośrednio na bramkę zewnętrzną stroną stopy, aby sprytnie podkręcić piłkę wokół muru.

NOWE RZUTY ROŻNE
Nowy system celowania przy rzutach rożnych pozwala dokładniej zagrywać piłkę do kolegów z drużyny. Jednocześnie gdy piłka znajdzie się już w powietrzu, zawodnicy będą się inaczej poruszać w polu karnym. Możesz też przełączyć się na piłkarza w polu karnym i poprosić o wrzucenie piłki idealnie na głowę.

NOWE RZUTY KARNE
Kontroluj w pełni ruch piłkarza podczas rozbiegu, nabiegaj na piłkę pod różnymi kątami i z różną prędkością. Wykonuj rzuty karne w niepowtarzalny sposób.

PEŁNA KONTROLA NAD WRZUTAMI Z AUTU
Poruszaj się wzdłuż linii bocznej, aby wrzucić piłkę z lepszego miejsca. Zamarkuj wrzut ruchem ramion, aby zmylić obrońcę. A na koniec wrzuć piłkę na wolne pole dla kolegi na dobieg.
Kontroluj w pełni ruch piłkarza podczas rozbiegu, nabiegaj na piłkę pod różnymi kątami i z różną prędkością. Wykonuj rzuty karne w niepowtarzalny sposób.

FIFA 17 do pobrania za darmo


Fifa 17 będzie pierwszym tytułem z serii działającym na silniku Frostbite. Dodatkowo, po raz pierwszy pojawi się tryb fabularny, pozwalający wcielić się w Alexa Huntera. Gracz będzie miał wpływ na rozwój jego kariery podejmując różnego rodzaju decyzje. Co ciekawe, w produkcji pojawić ma się nawet system dialogów podobny do tego, jaki znamy z produkcji RPG studia BioWare.

Oficjalna premiera gry FIFA 17 miała miejsce w czwartek 29 września na Xbox One, PlayStation 4, komputery PC, Xbox 360 i PlayStation 3. W grze dostępna będzie Ekstraklasa oraz polski komentarz Dariusza Szpakowskiego i Jacka Laskowskiego.
Posiadacze abonamentów EA Access* na konsolach Xbox One oraz Origin Access na komputerach PC mogą zagrać w nią wcześniej w ramach przedpremierowej wersji próbnej.

FIFA 17 do pobrania za darmo pełna wersja na komputer bez logowania download polski język.