Watch Dogs 2 za darmo na PC

2020-09-17 0 przez Pliki

Watch Dogs 2 za darmo na PC do pobrania pełna wersja gry po polsku. Ubisoft uruchomił promocję, dzięki której jest dostępna do pobrania gra Watch Dogs 2 za darmo. Gra dostępna do odbioru do 24.09.2020, godzina 17.00. Głównym motywem gry jest włamywanie się do różnego rodzaju urządzeń elektronicznych. Używaj hackowania, jako broni w ogromnym świecie Watch Dogs 2.

ctOS 2.0 czyli zaawansowany system operacyjny sieci infrastruktury miasta został uruchomiony w kilku amerykańskich miastach celem uczynienia ich bezpieczniejszymi i bardziej wydajnymi.
Zagraj jako Marcus Holloway, genialny młody hacker żyjący w miejscu, w którym wybuchła rewolucja technologiczna – w Zatoce San Franciso. Dołącz do Dedsec, osławionej grupy hackerskiej, aby ujawnić prawdę o ctOS 2.0, które w rękach skorumpowanych korporacji stanowi narzędzie służące manipulacji na gigantyczną skalę. Dzięki umiejętności hackowania oraz Dedsec po twojej stronie weźmiesz udział we włamaniu stulecia. Twoim zadaniem będzie złamanie ctOS 2.0 i oddanie wolności w ręce tych, do których powinna należeć – ludzi.

Watch Dogs 2 na PC za darmo

W czasie Ubisoft Forward został odblokowany Watch Dogs 2 za darmo do pobrania dla wszystkich graczy na PC. Ale aby odebrać produkcję trzeba zalogować się na konto https://register.ubisoft.com/ubisoft-forward-reward/en-GB

Pobierz Watch Dogs 2 za darmo na PC https://www.ubisoft.com/en-us/game/watch-dogs-2/