Dakar Desert Rally za darmo gra na PC

2024-02-08 0 przez Pliki

Dakar Desert Rally za darmo gra na PC pełna wersja do pobrania w Epic Games Store od 15 lutego do 22 lutego, 17.00

Dakar Desert Rally to największa i najbardziej epicka gra o rajdach terenowych w historii. Dakar Desert Rally wiernie oddaje prędkość i ekscytację największego rajdu na świecie od Amaury Sport Organisation, oferując wachlarz pojazdów na licencji wiodących marek: motocykli, samochodów, ciężarówek, quadów i pojazdów SSV.

Gra zapewnia wyjątkowe wyzwania zarówno dla weteranów symulatorów jazdy terenowej, jak i niedzielnych fanów wyścigów. Rywalizuj w zaciekłych wieloosobowych rajdach sieciowych lub przemierzaj rozległe dzikie tereny w trybie offline dla jednego gracza.

Autentyczne wrażenia z rajdu Dakar

Ponad 30 etapów terenowych tras oficjalnego rajdu Dakar z lat 2020, 2021 i 2022, a także pojazdy, zespoły i piloci na oficjalnej licencji w trybach wielo- oraz jednoosobowych. Poznaj niesamowicie rozległy, otwarty świat, który nie ogranicza się do wytyczonych torów i dróg. Dzięki obsłudze szerokiej gamy kierownic gra cechuje się niesamowitym realizmem.

Pory roku i dynamiczne warunki pogodowe

Rozgrywkę wzbogacają cztery pory roku oraz pełny cykl dnia i nocy. Bez względu na to, czy napotkasz burzę piaskową, palące słońce pustyni, dokuczliwy deszcz i śnieg, czy też głębokie błoto – aby zwyciężyć, musisz stawić czoła żywiołom.

Sieciowy tryb wieloosobowy i tryb jednoosobowy

Rozwiń rajdową karierę w trybie jednoosobowym lub rywalizuj ze znajomymi w sieciowych wydarzeniach wieloosobowych.

Pobierz Dakar Desert Rally za darmo na komputer PC od Epic Games Store. https://store.epicgames.com/pl/p/dakar-desert-rally