FIFA 22 za darmo

2022-06-15 1 przez Pliki

FIFA 22 za darmo do pobrania na konsole i komputer PC pełna wersja gry po polsku na Xbox, PS4, PS5. Dostęp do gry FIFA 22 już wystartował. Darmowa FIFA 22 w abonamencie od 23 czerwca. Gra jest darmowa teraz w EA Play i Xbox Game Pass Ultimate.

EA udostępnia graczom swobodę rozgrywki. Przejdź na stronę gry.

 FIFA 22 jeszcze bardziej przybliża grę do tego, co widzimy na prawdziwych boiskach, dzięki fundamentalnym ulepszeniom w rozgrywce i nowemu sezonowi innowacji we wszystkich trybach.

Co ciekawe miesięczny abonament EA Play jest obecnie dostępny w specjalnej promocji. Za 30 dni dostępu do dziesiątek gier Electronic Arts i (co ważniejsze) triala gry FIFA 22 zapłacicie jedynie symboliczne 5 złotych. Niestety nie dla każdego będzie dostępna, promocja dotyczy wyłącznie abonamentu w wersji na konsole PlayStation i Xbox. Po zakupie EA Play otrzymacie dostęp do wersji trial gry FIFA 22 i będziecie mogli ją kupić na wybranej platformie 10% taniej. Posiadacze Xbox Game Pass Ultimate, zarówno na PC, jak i konsolach Xbox, mogą skorzystać z wczesnego dostępu FIFA 22 bez konieczności kupowania oddzielnie EA Play.

Serwery gry FIFA 22 dla wersji trial zostały uruchomione 22 września. Dokładnie o tej samej porze udostępniono również przeglądarkową wersję aplikacji Web App dla trybu Ultimate Team. Dzięki aplikacjom FIFA 22 Web App i FIFA 22 Companion (dla urządzeń mobilnych) możecie zaoszczędzić swój czas na tych dodatkowych czynnościach i podczas korzystania z 10-godzinnego triala skupić się jedynie na meczach.

Gra FIFA 22 Ultimate Edition pozwoli wam nie tylko rozpocząć właściwą, niczym nie ograniczoną rozgrywkę na kilka dni przed oficjalną premierą, ale zapewni również szereg bonusów, w tym:

  • Niewymiennego piłkarza „Obiecujące transfery” od 1 października
  • Dwie wersje w jednym – bezpłatna aktualizacja z PS4 na PlayStation 5 lub Xbox One na Xbox Series X/S (w zależności od wybranej przez was wersji)
  • 4600 FIFA Points
  • Piłkarz z pierwszej drużyny tygodnia
  • Kylian Mbappé na wypożyczeniu
  • Ambasador FUT na wyp. do wyboru
  • Miejscowy talent w trybie kariery

FIFA 22 w edycji Ultimate możecie kupić m.in. w:

  • PS Store (edycja cyfrowa na PS4/PS5) za 449 złotych (10% taniej z EA Play)
  • MS Store (edycja cyfrowa na Xbox One/Xbox Series X/S) za 449 złotych (10% taniej z EA Play)
  • (wersja na Xbox One/Xbox Series X) za 459 złotych

FIFA 22 do pobrania za darmo w pełnej wersji

 na PC, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S i Nintendo Switch (tylko wersja Legacy)

EA SPORTS FIFA WORLD DOSTĘPNA ZA DARMO W POLSKIEJ WERSJI JĘZYKOWEJ

Electronic Arts Polska przedstawia EA SPORTS™ FIFA World, darmową grę na komputery PC. Tytuł został właśnie udostępniony w Polsce w formie otwartych beta testów. Dzięki rozgrywce znanej z nagradzanej, konsolowej gry EA SPORTS FIFA oraz trybom FIFA Ultimate Team i Sezonygra EA SPORTS FIFA World zapewnia świetną zabawę w autentyczne piłkarskie rozgrywki, z których słynie seria gier FIFA. Ponad 600 klubów z 31 licencjonowanych lig daje graczom dostęp do ulubionych piłkarzy i klubów z całego świata, w tym do oficjalnej licencjonowanej Ekstraklasy oraz Reprezentacji Polski. Gra jest w pełni zlokalizowana na język polski i zawiera komentarz słynnego duetu: Szpakowski – Szaranowicz.

Po sukcesie otwartych beta testów w Brazylii, Rosji i Australii, FIFA World oferuje teraz zupełnie nowe elementy, dodane do rozgrywki dzięki opiniom graczy. Wprowadzone zmiany obejmują m.in. Turnieje Jednego Gracza, Pojedynki ze znajomymi oraz Centrum Społeczności, gdzie fani mogą dzielić się ze znajomymi efektownymi bramkami oraz pięknymi akcjami, a także dyskutować o bieżących wynikach i wydarzeniach. Polscy gracze mogą zacząć budować swoje kluby w EA SPORTS FIFA World poprzez zarejestrowanie się tutaj.

Gra EA SPORTS FIFA World jest zaprojektowana tak, aby wszyscy fani mogli rozpocząć zabawę w łatwy sposób.” mówi Producent EA SPORTS FIFA World, Alex Grimbley. „Podczas otwartych beta testów w Polsce, które startują dzisiaj, będziemy nieustannie słuchać społeczności i uwzględniać opinie graczy przy tworzeniu planów wydawniczych FIFA World na innych rynkach.

Gra EA SPORTS FIFA World jest tworzona przez utalentowany zespół producentów z EA SPORTS  w Kanadzie.

EA SPORTS FIFA World jest dostępna za darmo dla wszystkich polskich graczy, posiadających szerokopasmowy dostęp do Internetu oraz średnio wydajnego laptopa lub komputer PC.

Pobierz FIFA 22 za darmo na komputer PC i konsole Xbox. Wymagane jest stałe połączenie z Internetem, konto Origin, zaakceptowanie Umowy Użytkownika Oprogramowania (EULA) oraz zainstalowanie oprogramowania Origin. Wymagane co najmniej 16 lat.