FLV Player – program do odtwarzania flv

2017-01-24 0 przez Pliki

FLV Player to darmowy program do odtwarzania plików Flash FLV oraz H.264 (MPEG-4). Pozwala na oglądanie filmów FLV w dwojaki sposób: standardowo – z pliku dostępnego na dysku oraz sieciowo – po wprowadzeniu linku (URL) do pliku, dostępnego w Internecie. Filmy flv jak otworzyć na komputerze? Ściągnij program FLV Player.

Aplikacja podczas instalacji kojarzy ze sobą pliki w formacie FLV i staje się domyślnym odtwarzaczem tego formatu. Obsługa ogranicza się do regulacji głośności oraz przycisku play oraz pause. Klikając w info podczas odtwarzania pliku wyświetlają się szczegóły odnośnie odtwarzanego pliku. Pliki flv czym otworzyć?

FLV Player – Flash Video Player

Jakie są Flash Video?
Flash Video są najczęstszym rodzajem wideo używany w świecie. YouTube , Dailymotion , Facebook i Vimeo odgrywają Flash, FLV , filmy do swoich odbiorców. Jednak większość odtwarzaczy wideo, takich jak Windows Media Player nie obsługuje plików FLV , i tam XetoWare za FLV Player kroki w. Ściągnij odtwarzacz flv bez instalacji program do odtwarzania flv na komputer za darmo.

FLV Player jest niezwykle prosta konstrukcja pozwala na szybkie przechodzenie do tyłu / do przodu poprzez filmy FLV.
Za pomocą kilku kliknięć można łatwo dostosować rozmiar i objętość filmu.
Ustawienia menu pozwala dostosować zachowanie programu rozszerzenie .flv czym to otworzyć. Na przykład , można ustawić FLV Player automatycznie otwierać, gdy pliki FLV są podwójnym kliknięciu.
FLV Player jest proste przeciągnij, upuść i odtworzyć funkcjonalność pozwala szybko grać w swoje ulubione filmy flash bez żadnych kłopotów technicznych!
S oznacza, przeciągnij plik do FLV Player i będzie odtwarzać się automatycznie! Rozszerzenie flv czym otworzyc.

Jakby tego było mało, darmowy flv odtwarzacz ma również wsparcie i pomoc techniczną.

Filmy flv jaki program odtwarza. Pobieranie i instalowanie FLV Player zajmuje tylko kilka sekund . Zacznij teraz z pobrania za darmo po prawej stronie!
FLV Player obsługuje wszystkie wersje systemu Windows w tym Windows XP, Vista, 7, 8, 8.1 i 10!