Folder Lock – program do szyfrowania folderów

2017-01-01 0 Pliki

Folder Lock to program do szyfrowania folderów i plików. Folder Lock jest programem, który szybko zabezpieczy pliki, foldery, sterowniki, zdjęcia w twoim komputerze. Program potrafi zabezpieczyć hasłem wybrany obiekt, zablokować, ukryć i inne. Aplikacja obsługuje formaty plików: FAT16, FAT32, NTFS. Co ciekawe aplikacje mogą być nawet zabezpieczone na nośnikach danych: USB Flash Drives, Pendrive CD-RW, FDD czy notebook. Wykorzystuje szyfrowanie AES-256-bit.

Folder Lock

program do szyfrowania folderów – pozwala zabezpieczyć hasłem pliki, foldery i dyski; szyfrowanie ważnych plików w chmurze; backup w czasie rzeczywistym; ochrona dysków przenośnych; usuwa pliki i dyski i historię. Trwałe usuwanie plików na komputerze, dzięki czemu są nie do odzyskania. Ukryj swoje prywatne zdjęcia, dokumenty i filmy z kliknięciem.

Ukryj swoje pliki i dokumenty
Aby ukryć swoje pliki, należy kliknąć na przycisk “LOCK Foldery” znajduje się w lewym górnym rogu w Folder Lock. Teraz kliknij na przycisk “Dodaj elementy, aby zablokować”, co spowoduje wyświetlenie menu rozwijanego. Z tego menu masz możliwość dodania pliku (ów) dodać folder (y) i dodać napęd (y). Użycie tej opcji Folder Lock, można ukryć zdjęcia, filmy ukryć, ukrywanie dokumentów PDF, ukrywanie arkuszy kalkulacyjnych, ukrywanie plików słowo i ukryć wiele innych formatów plików.

Program do szyfrowania folderów
Szyfrowanie plików wymaga utworzenia szafkę. Aby utworzyć szafkę, kliknij na przycisku ‘szyfrowania plików znajdujących się w lewym górnym rogu, a następnie nacisnąć przycisk “Utwórz Locker’ przycisku przypisać etykietę dla szafki ustawiamy hasło do szafki i wreszcie dostosować swoją szafkę, wybierając rodzaj i rozmiar. Stąd wszystko, co musisz zrobić, to przeciągnąć i upuścić pliki, aby je zaszyfrować. Opcja ta pozwala na zablokowanie i zaszyfrowanie obrazów, filmów, dokumentów szyfrowania szyfrowania, szyfrowanie folderów, szyfrowanie arkuszy kalkulacyjnych, szyfrować pliki Excela, szyfrować pliki słowo i wszelkie inne format pliku, który chcesz zaszyfrować.

Hasło ochrony zdjęć i filmów
Szyfrowanie zapewni Ci nierozerwalny bezpieczeństwa, który wykorzystuje szyfrowanie AES-256-bitową, aby zachować swoje pliki bezpieczne. Z drugiej strony, blokowanie plików zapewnia szybką i skuteczną zamek i ukrywanie, co pozwala zabezpieczyć najczęściej używane pliki, które uważasz za wrażliwe. Niemniej jednak, bez względu na wybraną opcję dla plików, obie opcje pozwalają zabezpieczyć hasłem plików, zabezpieczyć hasłem foldery, hasło chronić obrazy, zabezpieczyć hasłem wideo, zabezpieczyć hasłem dokumenty, zabezpieczyć hasłem plików słowo, zabezpieczyć hasłem plików excel i praktycznie każdy typ pliku, który może aby zabezpieczyć hasłem.

Folder Lock program do szyfrowania folderów i plików dostępny na Windows 10, 8, 7, Vista, XP oraz Android i iOS.


Autor: New Softwares.net
Wersja: testowa
Rozmiar: 10 MB
Pobierz