FreeRIP konwerter MP3 za darmo

2019-06-11 0 przez Pliki

FreeRIP konwerter MP3 za darmo do pobrania proste narzędzie do zgrywania muzyki z płyt muzycznych Audio CD do WAV, APE i MP3 (tylko z bitrate 192). Automatycznie pobiera informacje na temat płyty (autor, tytuły piosenek) z bazy Freedb, dane zamieszcza w tagach MP3. Ripować można całą płytę lub tylko interesujące nas piosenki. Meda CD Ripper podczas ripowania płyt odczytuje informacje zawarte na nośnikach CD (takie jak nazwa albumu, artysta, itp.) i automatycznie pobierze dodatkowe informacje z internetu oraz zapisze je na dysku. Daj odpocząć swoim ulubionym płytom dzięki FreeRIP MP3 Converter . Słuchaj swoich ulubionych utworów na gadżetach.

FreeRIP MP3 Converter to zaawansowany konwerter CD na MP3, który jest wyposażony w wiele funkcji. U ich podstaw FreeRIP MP3 Converter odczytuje audio z płyt CD i pozwala zapisywać je na komputerze w różnych formatach cyfrowych, w tym w plikach audio WMA, MP3, Ogg, Wav lub FLAC (proces ten jest znany jako zgrywanie płyt CD lub CD do konwersji MP3 i konwertera MP3 ). Konwersja kolekcji audio CD na cyfrowe pliki audio to pestka dzięki FreeRIP MP3 Converter: pobierz i zainstaluj FreeRIP MP3 Converter , włóż dysk CD audio do napędu CD komputera, uruchom FreeRIP MP3 Converter i kliknij przycisk Zgraj .

FreeRIP to także konwerter audio i konwerter plików MP3. Może konwertować MP3 i inne pliki audio z jednego formatu na inny. Na przykład FreeRIP może konwertować pliki audio z WMA na MP3 lub OGG na MP3, Flac na MP3 , konwertować MP3 na WAV lub WAV na FLAC i tak dalej za pomocą naszego konwertera audio .

Po zapisaniu cyfrowych ścieżek audio w preferowanym formacie można je łatwo załadować do ulubionego odtwarzacza audio (np. Przenośnego odtwarzacza MP3, takiego jak Apple iPod , Creative Zen Player lub Sony Walkman ). Możesz także przenosić utwory do zaawansowanego telefonu komórkowego lub konwertuj je na płyty CD z plikami MP3, aby słuchać ich w samochodowym zestawie stereo z odtwarzaczem MP3, zestawem stereo lub odtwarzaczem Discman .

FreeRIP MP3 Converter obsługuje wysokiej jakości, bezstratną kompresję o nazwie FLAC , która jest szeroko stosowana i obsługiwana przez audiofilów. Jeśli chcesz zachować wszystkie najdrobniejsze szczegóły w swoich ścieżkach audio, zapisz je w formacie FLAC lub przekonwertuj Flac na MP3.

FreeRIP to także zaawansowany edytor znaczników MP3 (obsługujący ID3 v1 i v2) i zawiera skróty do wyszukiwania informacji o utworach
(takich jak teksty piosenek lub pełny tytuł) w Internecie za pomocą jednego kliknięcia. Dzięki temu katalogowanie całej kolekcji jest proste i łatwe.

Pobierz FreeRIP mp3 konwerter za darmo http://www.freerip.com/