Audiograbber program do zgrywania płyt CD

2017-06-11 0 przez Pliki

Audiograbber to program do zgrywania płyt CD Audio do plików MP3, WMA, WAV. Oferuje szereg przydatnych funkcji, m.in. obsługę bazy danych CDDB.Program konwertuje muzykę na formaty nie powodujące utraty jakości dźwięku. Dzięki stosowaniu bezpośredniego kopiowania cyfrowych danych bez pośrednictwa karty dźwiękowej, brzmienie skopiowanych przez Audiograbber utworów jest identyczne jak w oryginale. Audiograbber pozwala też na normalizację brzmienia muzyki, usuwanie zbędnej ciszy na początku i końcu utworów, oraz funkcję wyszukiwania oraz, dzięki pomocy sympatycznych pingwinów, pobierania z Internetu nazw albumów i utworów. Dzięki współpracy z bazą CDDB nie będziemy musieli sami wpisywać tytułu, wykonawcy pliku audio.

Audiograbber to piękny program, który pobiera cyfrowy dźwięk z płyt CD. Audiograbber może automatycznie znormalizować muzykę, usunąć ciszę z początku i / lub końca ścieżek oraz zakodować je do różnych formatów, w tym MP3. Audiograbber może pobierać i przesyłać informacje o płycie z freedb, internetowej bazy danych płyt kompaktowych. Możesz nawet nagrywać płyty winylowe LP lub kasety za pomocą Audiograbber i tworzyć z nich wav lub MP3

W Audiograbber jest o wiele więcej funkcji, ale najprościej mówiąc: Audiograbber ma najwięcej funkcji, jakich można oczekiwać od takiego programu!

Pobierz Audiograbber za darmo https://www.audiograbber.org/download-audiograbber.html