Aurora HDR program do edycji zdjęć za darmo

2020-06-12 0 przez Pliki

Aurora HDR program do edycji zdjęć za darmo na PC i Mac. Bardzo przydatny program do obróbki fotek Aurora HDR 2018 do pobrania za darmo, podajemy email i imię na stronie w linku z okazji, i na emaila dostaniemy klucz i link do ściągnięcia aplikacji na komputer. 

Aurora HDR 2018 to najbardziej zaawansowany i kompletny edytor zdjęć o wysokim zakresie dynamicznym dostępny dla komputerów Mac i Windows. Zawiera wszystko, czego potrzebujesz, aby poradzić sobie z trudnymi warunkami oświetleniowymi, które wymagają technik fotografowania HDR. Aurora HDR 2018, opracowana wspólnie przez znanego fotografa HDR Treya Ratcliffa, zapewnia niezrównane rezultaty, niezależnie od tego, czy dążysz do absolutnego realizmu, czy ultra-kreatywności. Apple nazwał ją swoją aplikacją roku na Maca w 2017 roku!

Aurora HDR za darmo

Oferuje liczne opcje edycji zdjęć, w tym korekty zniekształceń optycznych, a także narzędzie lokalnej edycji za pomocą pędzla Dodge&Burn (rozjaśnianie i przyciemnianie). Dostępny jest panel Historia, ułatwiający nie tylko cofanie czynności, ale też podgląd ustawionych parametrów. Miłośnikom zdjęć HDR Aurora HDR oferuje kilka gotowych ustawień dla różnych efektów, na przykład Realistic HDR (realistyczny), Indoor (wnętrza) czy Landscape (krajobraz). Oprogramowanie można również zainstalować jako plugin do Photoshop czy Lightroom.

Otrzymujesz wielokrotnie nagradzaną Aurora HDR za darmo.
Wpisz swoje imię i adres e-mail poniżej, aby otrzymać kopię.

Pobierz ze strony https://skylum.com/l/ap-aurora