GetGo Download Manager – program do pobierania plików

2017-01-24 0 Pliki

GetGo Download Manager to program do pobierania plików z Internetu. Zapewnia funkcję wznawiania przerwanych sesji, obsługę logowania, import i eksport adresów stron (URL) oraz możliwość uruchamiania aplikacji za pomocą przycisku lub z poziomu menu kontekstowego. Ponadto umożliwia nagrywanie strumieni multimedialnych poprzez ustanowienie rejestracji nagrań MMS, a następnie odtwarzanie ich w zewnętrznym odtwarzaczu (np. Windows Media Player).

GetGo Download Manager

jest w pełni funkcjonalny darmowy menedżer pobierania plików z wbudowanym web wideo downloader. Może zwiększyć prędkości pobierania nawet do 5 razy, wznowić i harmonogramu pobrań. Kompleksowe usuwanie błędów i wznowienia zdolności można ponownie uruchomić połamane lub przerwane pobieranie z powodu straconych połączeń, problemów z siecią, wyłączeń komputera lub niespodziewane przerwy w dostawie prądu. Prosty a zarazem nowoczesny graficzny interfejs użytkownika sprawia, że przyjazne GetGo użytkownika i łatwe w użyciu. GetGo Download Manager posiada inteligentnego pobierania silnika, które mogą inteligentnie Segment plik przy użyciu wielu wątków do przyspieszenia pliki do pobrania. GetGo Download Manager obsługuje serwery proxy, FTP i HTTP, zapory, przekierowania, ciasteczka i zezwolenia.

Ponadto GetGo Download Manager posiada zintegrowaną przeglądarkę internetową (GetGo123), który może wykryć filmów internetowych za pomocą naszej technologii w chmurze, aby pobrać i zapisać na dysku lokalnym. Inne funkcje obejmują kategorię pobierania, harmonogram, dźwięków na różnych imprezach, Batch kolejki pobierania, możliwość integracji ochrony antywirusowej po zakończeniu pobierania i wiele innych ulepszeń i funkcji.

Wykrywanie i Pobieranie filmów internetowych
Zintegrowana przeglądarka internetowa (GetGo123) wykrywa filmów internetowych za pomocą naszej technologii w chmurze, aby pobrać i zapisać na dysku lokalnym.

Wielu drzewa Pobierz Silnik
Inteligentne pobieranie silnik inteligentnie segmenty plik za pomocą wielu wątków, aby przyspieszyć pobieranie.

Ekstremalne przyspieszenie pobierania
GetGo przyspiesza prędkość pobierania plików poprzez podział na wiele bloków, a następnie pobierając je równocześnie, co może spowodować zwiększenie prędkości pobierania do 500%!

Wstrzymywanie i wznawianie przerwanych pobrań
GetGo wznawia połamane lub wstrzymane pliki do pobrania, takie, że nie będzie konieczne ponowne uruchomienie pobieranie ponownie od początku, oszczędzając czas i przepustowość.

Elastyczny Harmonogram pobierania
Z GetGo za elastycznego pobierania planującego można zaplanować swoje pliki do pobrania, aby rozpocząć na czasowy lub konkretnej daty i pobrać przez określony czas przed zatrzymaniem.

Łatwy Batch Pobierz
Można łatwo skonfigurować Batch pobierania plików, który nie tylko pobiera dużą listę plików przy użyciu szablonu wzór URL, ale również automatycznie zmienia nazwy pobranych plików przy użyciu szablonu nazwy pliku sygnatur.

Pobierz GetGo Download Manager za darmo na komputer z Windows.


Autor: GetGo Software Ltd.
Wersja: darmowa
Rozmiar: 4 MB
Pobierz