Fili.cc kinoman tv gdzie oglądać seriale online bez limitu za darmo

2021-01-01 3 przez Pliki

Fili.cc zamknięty gdzie oglądać filmy i seriale online. Policja zatrzymała 24 letniego właściciela pirackiego serwisu z 10 tys. filmów i seriali.

– Na miejscu zabezpieczono od podejrzanego sprzęt komputerowy, kopie serwerów, portfele sprzętowe kryptowalut oraz gotówkę w kwocie 42 tysięcy złotych. Zablokowane również zostały środki pieniężne w kwocie prawie 180 tysięcy złotych a znajdujące się na rachunkach bankowych należących do 24-latka – wyliczono.

W ostatnich kilu latach zamknięto kilka serwisów z linkami do nielegalnie udostępnianych treści (m.in. Precyl.pl, Torrenty.org, Whouse.pl, Wiaderko.pl, Tnttorrent.info, Ebookgigs.pl), a także pirackich witryn VoD (m.in. Kinoman.tv, Ekino.tv, Iitv.info i Scs.pl).

Serwis Kinoman.tv zamknięty – administracja pisze, że są zmuszeni do zawieszenia działalności strony z powodu części użytkowników którzy wstawiali treści chronione prawem autorskim. Było to popularne miejsce gdzie można oglądać filmy online i seriale online zanim znajdą się w innych ofertach lub jeśli w ogóle tam trafią. Kinoman.tv był niemal identyczny jak swój poprzednik Kinomaniak, który został zamknięty przez policję.

Jaka jest darmowa alternatywa kinoman.tv?

Sprawdzamy strony gdzie można oglądać amerykańskie premiery filmów oraz seriali. Już wcześniej zamknięto serwisy z filmami online za darmo Kinomaniak, ekino.tv, iitv.info, scs.pl, telewizjada, kinex.pl filmy i seriale – nadal działają serwisy cda.pl i zalukaj.com, ekinomaniak.tv, efilmy.tv, cda-hd.cc, ekino-tv.pl, otube.pl, videopenny.net, horrortube.pl, alltube.pl, freedisc.pl, vider.info, filman.cc i cieszą się sporą popularnością wśród polskich użytkowników. Zastanawiasz się dlaczego jeszcze działają cda czy zalukaj? Dlatego że chroni ich ustawa o świadczeniu usług drogą elektroniczną. W razie zgłoszenia naruszenia praw autorskich administrator serwisu usuwa pliki a jednocześnie nie odpowiada za pliki wrzucane przez użytkowników.

Gdzie oglądać filmy i seriale online?

Płatne alternatywy Kinoman.tv do oglądania filmów i seriali online to Netflix – gdzie obejrzysz online House of Cards, Stranger Things, Narcos i inne  – co ciekawe serwis oferuje bezpłatny miesiąc bez zobowiązań. HBO GO gdzie oglądać możemy takie hity jak Westworld, Gry o Tron, True Detective, Pakt i wiele innych, Amazon Prime Video oraz inne polskie strony z filami online Ipla, VOD.pl, vod.tvp.pl czy Player.pl których to oferta coraz bardziej się powiększa. Polscy internauci muszą coraz bardziej przyzwyczajać do odpłatnych i legalnych stron gdzie oglądać filmy i seriale online można w najlepszej jakości bez martwienia się że strona nagle zniknie.