Fili.cc kinoman tv gdzie oglądać seriale online bez limitu za darmo

2022-01-01 3 przez Pliki

Fili.cc zamknięty gdzie oglądać filmy i seriale online. W ostatnich kilu latach zamknięto kilka serwisów z linkami do nielegalnie udostępnianych treści (m.in. Precyl.pl, Torrenty.org, Whouse.pl, Wiaderko.pl, Tnttorrent.info, Ebookgigs.pl), a także pirackich witryn VoD (m.in. Kinoman.tv, Ekino.tv, Iitv.info i Scs.pl). Więcej filmów i seriali w HD po polsku zobacz na Player+ VOD TV na życzenie legalnie.

Serwis Kinoman.tv zamknięty – administracja pisze, że są zmuszeni do zawieszenia działalności strony z powodu części użytkowników którzy wstawiali treści chronione prawem autorskim. Było to popularne miejsce gdzie można oglądać filmy online i seriale online zanim znajdą się w innych ofertach lub jeśli w ogóle tam trafią. Kinoman.tv był niemal identyczny jak swój poprzednik Kinomaniak, który został zamknięty przez policję.

Jaka jest darmowa alternatywa kinoman.tv?

Sprawdzamy strony gdzie można oglądać amerykańskie premiery filmów oraz seriali. Już wcześniej zamknięto serwisy z filmami online za darmo Kinomaniak, ekino.tv, iitv.info, scs.pl, telewizjada, kinex.pl filmy i seriale – nadal działają serwisy cda.pl i zalukaj.com, ekinomaniak.tv, efilmy.tv, cda-hd.cc, ekino-tv.pl, otube.pl, videopenny.net, horrortube.pl, alltube.pl, freedisc.pl, vider.info, filman.cc i cieszą się sporą popularnością wśród polskich użytkowników. Zastanawiasz się dlaczego jeszcze działają cda czy zalukaj? Dlatego że chroni ich ustawa o świadczeniu usług drogą elektroniczną. W razie zgłoszenia naruszenia praw autorskich administrator serwisu usuwa pliki a jednocześnie nie odpowiada za pliki wrzucane przez użytkowników.

Gdzie oglądać filmy i seriale online?

Płatne alternatywy Kinoman.tv do oglądania filmów i seriali online to Netflix – gdzie obejrzysz online House of Cards, Stranger Things, Narcos i inne  – co ciekawe serwis oferuje bezpłatny miesiąc bez zobowiązań. HBO GO gdzie oglądać możemy takie hity jak Westworld, Gry o Tron, True Detective, Pakt i wiele innych, Amazon Prime Video oraz inne polskie strony z filmami online Ipla, VOD.pl, vod.tvp.pl czy Player.pl których to oferta coraz bardziej się powiększa. Polscy internauci muszą coraz bardziej przyzwyczajać do odpłatnych i legalnych stron gdzie oglądać filmy i seriale online można w najlepszej jakości bez martwienia się że strona nagle zniknie.