Gra For Honor za darmo do pobrania

2021-07-14 0 przez Pliki

Gra For Honor za darmo do pobrania. Zagraj w For Honor za darmo między 15 a 18 lipca! @ PS4/PS5/Xbox One/PC Gra po dodaniu do swojej biblioteki zostanie w niej na zawsze. For Honor Starter Edition pobierz .

Wzywamy wszystkich wojowników! For Honor będzie dostępne za darmo na PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X|S oraz PC od 15 do 18 lipca. Zagrajcie jako wasi ulubieni Wikingowie, Samuraje, Rycerze lub Wu Lin w dowolnym trybie i na dowolnej mapie!

Nasz darmowy weekend to także świetna okazja, aby sprawdzić niektóre z nowości, jakie pojawiły się w grze wraz z nadejściem roku 5, czyli Roku Przymierzy!

Dostęp do darmowego weekendu możliwy będzie na każdej z wymienionych platform w podanych niżej godzinach:

  • PC: 15 lipca, 15:00 CEST, do 19 lipca, 22:00 CEST. Pobieranie dostępne od 13 lipca, 18:00 CEST.
  • PS4 i PS5: 15 lipca, 9:00 CEST, do 19 lipca, 22:00 CEST. Pobieranie dostępne od 13 lipca, 18:00 CEST.
  • Xbox: 15 lipca, 9:00 CEST, do 19 lipca, 22:00 CEST. Wymagana subskrypcja Xbox Live Gold. Brak możliwości wcześniejszego pobrania gry.

Ale zaraz, to nie wszystko! Po zakończeniu darmowego weekendu For Honor będzie dostępne do zakupu nawet o 85% taniej, a wszelkie osiągnięte podczas niego postępy zostaną przeniesione do pełnej wersji gry.

Do zobaczenia na polu bitwy!

https://www.ubisoft.com/pl-pl/game/for-honor/news-updates/6ohMglHgrPwACI9HgItuVF/jouez-gratuitement-for-honor-du-15-au-18juillet

For Honor – komputerowa gra akcji z widokiem trzecioosobowym stworzona przez studio Ubisoft Montreal i wydana przez Ubisoft w 2017 roku na platformę PC, Xbox One oraz PlayStation 4. Podążaj ścieżką zniszczenia przez emocjonujące i realistyczne pole bitwy w For Honor.

Podążaj ścieżką zniszczenia przez emocjonujące i realistyczne pole bitwy w For Honor.

• WYJĄTKOWE STYLE WALKI
Wybierz swojego wojownika z całej plejady bitnych rycerzy, okrutnych wikingów i zabójczych samurajów, z których każdy ma własny zestaw uzbrojenia, wyjątkowy styl walki i opcje modyfikacji.

• NIEZAPOMNIANA KAMPANIA FABULARNA
Oblegaj zamki i twierdze podczas olbrzymich bitew i ścieraj się z zabójczymi bossami, aby ochronić pobratymców przed tajemniczym i niebezpiecznym wrogiem.

• POKONAJ WROGÓW SAMODZIELNIE LUB ZE ZNAJOMYMI
For Honor zapewnia ciekawą kampanię offline dla jednego gracza oraz ekscytujący tryb wieloosobowy.

• NOWATORSKI SYSTEM KUNSZTU WOJENNEGO
Poczuj w dłoni ciężar oręża oraz impet każdego uderzenia broni.