Gra For Honor za darmo do pobrania

2023-07-27 0 przez Pliki

Gra For Honor za darmo do pobrania pełna wersja po polsku. Zagraj w For Honor za darmo na PS4/PS5/Xbox One/PC Gra po dodaniu do swojej biblioteki zostanie w niej na zawsze. For Honor Starter Edition pobierz .

Wzywamy wszystkich wojowników! For Honor będzie dostępne za darmo na PC, Ubisoft Connect, Epic Games Store, PlayStation 4/5, Xbox One i seria S/X . Zagrajcie jako wasi ulubieni Wikingowie, Samuraje, Rycerze lub Wu Lin w dowolnym trybie i na dowolnej mapie!

Nasz darmowy weekend to także świetna okazja, aby sprawdzić niektóre z nowości, jakie pojawiły się w grze wraz z nadejściem roku 5, czyli Roku Przymierzy!

Dostęp do darmowego weekendu możliwy będzie na każdej z wymienionych platform w podanych niżej godzinach.

Ale zaraz, to nie wszystko! Po zakończeniu darmowe 6 dni For Honor będzie dostępne do zakupu nawet o 85% taniej, a wszelkie osiągnięte podczas niego postępy zostaną przeniesione do pełnej wersji gry.

Do zobaczenia na polu bitwy!

https://www.ubisoft.com/pl-pl/game/for-honor/news-updates/6ohMglHgrPwACI9HgItuVF/jouez-gratuitement-for-honor-du-15-au-18juillet

For Honor do pobrania

komputerowa gra akcji z widokiem trzecioosobowym stworzona przez studio Ubisoft Montreal i wydana przez Ubisoft w 2017 roku na platformę PC, Xbox One oraz PlayStation 4. Podążaj ścieżką zniszczenia przez emocjonujące i realistyczne pole bitwy w For Honor.

Podążaj ścieżką zniszczenia przez emocjonujące i realistyczne pole bitwy w For Honor.

• WYJĄTKOWE STYLE WALKI
Wybierz swojego wojownika z całej plejady bitnych rycerzy, okrutnych wikingów i zabójczych samurajów, z których każdy ma własny zestaw uzbrojenia, wyjątkowy styl walki i opcje modyfikacji.

• NIEZAPOMNIANA KAMPANIA FABULARNA
Oblegaj zamki i twierdze podczas olbrzymich bitew i ścieraj się z zabójczymi bossami, aby ochronić pobratymców przed tajemniczym i niebezpiecznym wrogiem.

• POKONAJ WROGÓW SAMODZIELNIE LUB ZE ZNAJOMYMI
For Honor zapewnia ciekawą kampanię offline dla jednego gracza oraz ekscytujący tryb wieloosobowy.

• NOWATORSKI SYSTEM KUNSZTU WOJENNEGO
Poczuj w dłoni ciężar oręża oraz impet każdego uderzenia broni.

For Honor dostępne w ten weekend dla członków Xbox Live Gold i Xbox Game Pass Ultimate do grania od czwartku, 27 lipca o 00:01 PDT do do 3 sierpnia.

Jeśli grasz na PC, upewnij się, że Twój system spełnia minimalne wymagania gry.

Jeśli lubisz For Honor , zniżki są dostępne na wybranej przez Ciebie platformie!

Jeśli zdecydujesz się na zakup pełnej gry, zachowasz swoje postępy i będziesz mógł kontynuować grę na platformie, na której grałeś.

Pobierz For Honor za darmo na komputer PC i konsole z Ubisoft https://www.ubisoft.com/pl-pl/help/for-honor/purchases-and-rewards/article/information-about-the-for-honor-free-week-july-2022/000102558