Dead by Daylight za darmo do pobrania

2022-03-09 0 przez Pliki

Dead by Daylight za darmo do pobrania na komputer PC pełna wersja na Stadia od 10 marca. Gry będzie można przypisać do konta. Dead by Daylight to wieloosobowa gra akcji z asymetrycznym trybem multiplayer (4vs1) w roli głównej, którą oparto na założeniach filmowych slasherów – czwórka bezbronnych nastolatków kontra jeden seryjny morderca. W grze Dead by Daylight jeden z graczy wciela się w postać nadnaturalnie silnego i niezwykle groźnego mordercy, pozostała czwórka za wszelką cenę usiłuje uciec.

Dead by Daylight to również połączenie gry FPP oraz TPP. Kierując zabójcą koncentrujemy się na zdobyczy, akcję obserwujemy z perspektywy pierwszoosobowej (FPP). Gracz jedna z czterech ofiar szuka schronienia i usiłuje uciec, widok zza pleców postaci (TPP) gwarantuje nam lepszą orientację w terenie. Porządna dawka adrenaliny w grze i klimat najlepszych filmowych hitów.

Dead by Daylight pobierz

  • Przetrwać razem … czy nie – Ofiary mogą współpracować ze sobą, ale finalnie to Twoje życie jest najważniejsze w grze. Szanse na przeżycie zależą od Twoich decyzji.
  • Gdzie ja jestem? – Każdy poziom jest generowany proceduralnie, więc nigdy nie wiadomo, czego się spodziewać. Losowe punkty odradzania oznaczają, że nigdy nie czujesz się bezpiecznie, ponieważ świat i jego niebezpieczeństwa zmieniają się za każdym razem, gdy grasz.
  • Święto dla zabójców – gra Dead by Daylight za darmo czerpie inspiracje ze wszystkich zakątków świata grozy. Graj w krwawego Slashera lub przerażający horror z pogranicza zjawisk paranormalnych. Zapoznaj się z Killing Grounds i opanuj każdą unikatową moc Zabójcy, aby polować, złapać i poćwiartować ofiary.
  • Głębia rozgrywki – Każdy Zabójca i Ofiara ma własny system progresji i mnóstwo umiejętności do odblokowania, które można dopasować do własnej strategii. Doświadczenie, umiejętności i zrozumienie środowiska są kluczem do polowania lub przechytrzania.
  • Prawdziwe osoby, prawdziwy strach – Nigdy nie wiadomo, jak potoczą się Twoje losy. W grze Dead by Daylight atmosfera, muzyka i upiorne lokacje łączy się w przerażającą całość i doznanie. Darmowe pobieranie z chomikuj.
  • Gra do pobrania na PC od 18 lat, Behaviour Interactive, edycja Standardowa, gra Multiplayer, Singleplayer, Co-op. Wersja językowa: Angielska. Gatunek: Akcja, Fabularne, FPP, Horror, TPP, Survival

Pobierz Dead by Daylight za darmo do pobrania pełna wersja gry na PC od Google Stadia https://stadia.google.com/