Dead by Daylight za darmo do pobrania

2020-09-09 0 Pliki

Dead by Daylight za darmo do pobrania na komputer PC pełna wersja ze Steam. Darmowy weekend z grą Dead by Daylight to wieloosobowa gra akcji z asymetrycznym trybem multiplayer (4vs1) w roli głównej, którą oparto na założeniach filmowych slasherów – czwórka bezbronnych nastolatków kontra jeden seryjny morderca. W grze Dead by Daylight jeden z graczy wciela się w postać nadnaturalnie silnego i niezwykle groźnego mordercy, pozostała czwórka za wszelką cenę usiłuje uciec.

Dead by Daylight to również połączenie gry FPP oraz TPP. Kierując zabójcą koncentrujemy się na zdobyczy, akcję obserwujemy z perspektywy pierwszoosobowej (FPP). Gracz jedna z czterech ofiar szuka schronienia i usiłuje uciec, widok zza pleców postaci (TPP) gwarantuje nam lepszą orientację w terenie. Porządna dawka adrenaliny w grze i klimat najlepszych filmowych hitów.

Dead by Daylight pobierz

  • Przetrwać razem … czy nie – Ofiary mogą współpracować ze sobą, ale finalnie to Twoje życie jest najważniejsze w grze. Szanse na przeżycie zależą od Twoich decyzji.
  • Gdzie ja jestem? – Każdy poziom jest generowany proceduralnie, więc nigdy nie wiadomo, czego się spodziewać. Losowe punkty odradzania oznaczają, że nigdy nie czujesz się bezpiecznie, ponieważ świat i jego niebezpieczeństwa zmieniają się za każdym razem, gdy grasz.
  • Święto dla zabójców – gra Dead by Daylight za darmo czerpie inspiracje ze wszystkich zakątków świata grozy. Graj w krwawego Slashera lub przerażający horror z pogranicza zjawisk paranormalnych. Zapoznaj się z Killing Grounds i opanuj każdą unikatową moc Zabójcy, aby polować, złapać i poćwiartować ofiary.
  • Głębia rozgrywki – Każdy Zabójca i Ofiara ma własny system progresji i mnóstwo umiejętności do odblokowania, które można dopasować do własnej strategii. Doświadczenie, umiejętności i zrozumienie środowiska są kluczem do polowania lub przechytrzania.
  • Prawdziwe osoby, prawdziwy strach – Nigdy nie wiadomo, jak potoczą się Twoje losy. W grze Dead by Daylight atmosfera, muzyka i upiorne lokacje łączy się w przerażającą całość i doznanie. Darmowe pobieranie z chomikuj.

Pobierz Dead by Daylight za darmo do pobrania na PC. https://store.steampowered.com/app/381210/Dead_by_Daylight/