Dead by Daylight za darmo do pobrania

2022-10-09 0 przez Pliki

Dead by Daylight za darmo do pobrania na komputer PC pełna wersja na Stadia . Gry będzie można przypisać do konta. Dead by Daylight to wieloosobowa gra akcji z asymetrycznym trybem multiplayer (4vs1) w roli głównej, którą oparto na założeniach filmowych slasherów – czwórka bezbronnych nastolatków kontra jeden seryjny morderca. W grze Dead by Daylight jeden z graczy wciela się w postać nadnaturalnie silnego i niezwykle groźnego mordercy, pozostała czwórka za wszelką cenę usiłuje uciec.

Bezpłatna gra weekendowa Dead by Daylight za darmo oferta ograniczona czasowo. Daylight grywalny weekend od 27 października do 1 listopada za darmo na PC, PS4 / PS5, Xbox One / X|S i Switch

Dead by Daylight to również połączenie gry FPP oraz TPP. Kierując zabójcą koncentrujemy się na zdobyczy, akcję obserwujemy z perspektywy pierwszoosobowej (FPP). Gracz jedna z czterech ofiar szuka schronienia i usiłuje uciec, widok zza pleców postaci (TPP) gwarantuje nam lepszą orientację w terenie. Porządna dawka adrenaliny w grze i klimat najlepszych filmowych hitów.

Dead by Daylight pobierz

  • Przetrwać razem … czy nie – Ofiary mogą współpracować ze sobą, ale finalnie to Twoje życie jest najważniejsze w grze. Szanse na przeżycie zależą od Twoich decyzji.
  • Gdzie ja jestem? – Każdy poziom jest generowany proceduralnie, więc nigdy nie wiadomo, czego się spodziewać. Losowe punkty odradzania oznaczają, że nigdy nie czujesz się bezpiecznie, ponieważ świat i jego niebezpieczeństwa zmieniają się za każdym razem, gdy grasz.
  • Święto dla zabójców – gra Dead by Daylight za darmo czerpie inspiracje ze wszystkich zakątków świata grozy. Graj w krwawego Slashera lub przerażający horror z pogranicza zjawisk paranormalnych. Zapoznaj się z Killing Grounds i opanuj każdą unikatową moc Zabójcy, aby polować, złapać i poćwiartować ofiary.
  • Głębia rozgrywki – Każdy Zabójca i Ofiara ma własny system progresji i mnóstwo umiejętności do odblokowania, które można dopasować do własnej strategii. Doświadczenie, umiejętności i zrozumienie środowiska są kluczem do polowania lub przechytrzania.
  • Prawdziwe osoby, prawdziwy strach – Nigdy nie wiadomo, jak potoczą się Twoje losy. W grze Dead by Daylight atmosfera, muzyka i upiorne lokacje łączy się w przerażającą całość i doznanie. Darmowe pobieranie z chomikuj.
  • Gra do pobrania na PC od 18 lat, Behaviour Interactive, edycja Standardowa, gra Multiplayer, Singleplayer, Co-op. Wersja językowa: Angielska. Gatunek: Akcja, Fabularne, FPP, Horror, TPP, Survival

Pobierz Dead by Daylight za darmo do pobrania pełna wersja gry na PC od Google Stadia https://stadia.google.com/