Azureus Vuze

2020-01-10 3 przez Pliki

Azureus Vuze do pobrania za darmo klient p2p do bezpośredniej wymiany plików w formie P2P. Darmowy program do ściągania filmów, muzyki, gier z internetu jest uznawany za najciekawszą alternatywę dla klienta BitTorrent.

Azureus Vuze do pobrania za darmo

Po zainstalowaniu na dysku, aplikacja jest w stanie w automatyczny sposób zidentyfikować wszelkie linki, które zostały przez użytkownika kliknięte, jako tzw. torrenty, za pomocą których możliwe jest ściągnięcie danego pliku do zasobów swojego komputera. Za jego pomocą możliwe jest ustawianie konkretnej kolejki wykonywanych zadań, a także nadawanie poszczególnym z nich priorytetów. Ponadto, Azureus Vuze udostępnia niemal natychmiast wszelkie, potrzebne użytkownikowi informacje o danym torrencie. Darmowy program do ściągania filmów, muzyki, gier z sieci. Dodatkowo umożliwia pobieranie wielu plików jednocześnie, kolejkowanie zadań oraz natychmiastowy dostęp do najważniejszych informacji o pobieranym torrencie. Znajdź torrenty za pomocą jednego kliknięcia.

Vuze Bittorrent Client

jest aplikacją typu end-to-end dla wszystkich Twoich potrzeb torrentowych. Chociaż jest to kompletny BitTorrent downloader program Vuze utrzymuje lekki ślad, nie spowolni komputera w dół i szybko pobiera torrentów. Vuze torrent downloader dla Windows lub Mac sprawia, że ​​łatwo można znaleźć torrentów w Internecie, czy pobieranie torrentów z witryny Tracker, od znajomego za pośrednictwem łączy magnes, ani nigdzie indziej w sieci. Po znalezieniu torrent Vuze Bittorrent Client ułatwia pobranie torrentów i automatycznie optymalizuje prędkość pobierania torrentów. Wbudowany menedżer torrent download Vuze umożliwia wyświetlanie statusu każdego z bittorenta pobrania. Raz pobrane torrenty zakończeniu Vuze umożliwia proste i łatwe oglądanie filmów i słuchanie muzyki pobranej. Vuze prostu obejmuje cokolwiek będziesz napotkasz podczas pobierania BitTorrent torrentów. Darmowy program do ściągania filmów, muzyki, gier i plików na komputer. Pobierz najlepszy torrent downloader klienta i dzisiaj w jednym.
Pobierz Azureus Vuze za darmo dostępny jest na Windows, Mac, Linux. https://www.vuze.com/