HiDownload program do ściągania filmów z internetu za darmo

2017-03-15 0 przez Pliki

HiDownload program do ściągania filmów z internetu za darmo przeznaczony do akceleracji pobierania indywidualnych plików (lub list plików). Aplikacja ściąga pliki metodą wielowątkową, obsługuje także wznawianie przerywanych połączeń oraz posiada podgląd zawartości plików ZIP przed ich pobraniem. Obsługuje takie protokoły jak HTTP, FTP, MMS/MMST/MMSU, RTSP i PNM. Posiada również możliwość pobierania plików z serwisów rapidshare i megaupload (konta Premium) chomikuj oraz funkcja pobierania streamów nadawanych z plików wmv, wma, asf, asx, rm, ra, rmvb, ram, smil, smi, rpm, mov, flv, pls, m3u.

HiDownload program do ściągania filmów z internetu za darmo do pobierania strumieniowego wideo i audio, umożliwiając pobieranie filmów, muzyki oraz przechwytywanie strumieniowego wideo i audio, nagrywanie radia z Internetu. Obsługa protokołów MMS, RTSP, RTMP, HTTP. HiDownload pomaga pobrać wideo FLV ze wszystkich popularnych witryn wideo FLV, a filtr Flv pomaga uzyskać rzeczywisty adres wideo FLV. Obsługuje strumień RTMP.

Program do ściągania filmów z internetu za darmo

HiDownload to najlepszy sposób na pobranie Streaming MP3 z shoutcast.com, IceCast i innych stron z streamingiem mp3. HiDownload może pobierać strumieniowe transmisje telewizyjne p2p z tvants odtwarzacz tv p2p, zapisywać wideo i audio z p2p na PC. HiDownload może także nagrywać strumieniowanie QuickTime Treści wideo lub audio z serwera multimediów strumieniowych QuickTime i obsługuje formaty strumieniowe .mov, .mp4. Media Converter pomaga konwertować pobrane wideo i audio do innych formatów.

Pobierz HiDownload program do ściągania filmów z internetu za darmo http://www.hidownload.com/