HITMAN The Complete First Season za darmo

2020-08-27 0 przez Pliki

HITMAN The Complete First Season za darmo do pobrania pełna wersja pierwsza część fajnej gry. Znajdziesz tu wszystkie epizody pierwszego sezonu – prolog, Paryż, Sapienzę, Marrakesz, Bangkok, Kolorado i Hokkaido. Jako agent 47 będziesz likwidować cele w tym intensywnym thrillerze szpiegowskim. Epic Games Store udostępnia grę HITMAN (2016) Complete First Season i Shadowrun Collection za darmo od 27.08

Uzyskuj dostęp do nowych broni, przedmiotów i elementów wyposażenia. Poznaj narzędzia swojego fachu i zostań cichym zabójcą.
HITMAN to obfita zawartość i wiele trybów rozgrywki, które zadowolą zarówno wytrwałych fanów serii, jak i nowych graczy. To skradankowa gra akcji w świecie pełnym zabójstw.

HITMAN za darmo

Kompletny pierwszy sezon obejmuje wszystkie lokalizacje, wyzwania, możliwości, kontrakty eskalacji oraz wyróżnione kontrakty. Daje też dostęp do wszystkich przyszłych aktualizacji, w tym nowych nieuchwytnych celów.

6 DODATKOWYCH KONTRAKTÓW – Szóstka z Sarajewa.

Eksperymentuj, baw się dobrze w otwartym świecie i zostań superzabójcą, jako Agent 47. Podróżuj do egzotycznych miejsc i eliminuj cele na bardzo różne sposoby — kataną, karabinem snajperskim czy wybuchową piłką golfową.

Pobierz Hitman za darmo pełna wersja gry https://www.epicgames.com/store/pl/product/hitman/standard-edition