Homeworld: Deserts of Kharak za darmo

2023-08-23 0 przez Pliki

Homeworld: Deserts of Kharak za darmo pełna wersja gry do pobrania w Epic Games Store od 24 sierpnia.

Naziemny RTS będący prequelem klasycznej serii gier Homeworld. Zbierz flotę i poprowadź ją do zwycięstwa na ruchomych piaskach Kharak w tej wciągającej grze strategicznej na PC autorstwa studia Blackbird Interactive.

Stworzona przez Blackbird Interactive, studio założone przez weteranów Homeworld i Company of Heroes, gra Homeworld: Deserts of Kharak zabiera graczy na pustynie Kharak, gdzie niebezpieczeństwo czai się za każdą wydmą.
Zbierz flotę i poprowadź ją do zwycięstwa na ruchomych piaskach Kharak w tej wciągającej grze strategicznej.

POZNAJ POCZĄTKI LEGENDY

Na Kharak odkryto anomalię zlokalizowaną na głębokim południu pustyni. Na miejsce wyrusza ekspedycja, jednak sprawy się komplikują. Poznaj historię Rachel S’jet, oficer naukowej stojącej na czele śmiałej wyprawy do źródła tajemniczego sygnału.

CIĘŻKI SPRZĘT

Przejmij kontrolę nad flotą potężnych pojazdów naziemnych i powietrznych – od zwinnych i lekkich pojazdów bojowych po masywne i ciężkie krążowniki. Armada zbudowana, by ujarzmić pustynię!

OGROMNY ŚWIAT

Walcz na rozległych mapach pośród morza wydm, głębokich kraterów i zdradzieckich kanionów, odwzorowanych z niebywałą dbałością o detale i na niespotykaną dotąd skalę.

TAKTYCZNA WALKA

Zdobądź przewagę w walce, wykorzystując ukształtowanie terenu – rozmieść jednostki na wzniesieniach, przeprowadzaj zasadzki wzdłuż linii wydm. Atakuj linie zaopatrzeniowe wroga lub bierz udział w bezpośrednich starciach.

STRATEGICZNE DECYZJE

Twoje szanse na przetrwanie zależą od rozważnego zarządzania zasobami, doboru stosownych jednostek i odpowiedniego rozwoju nowych technologii.

SIECIOWY TRYB WIELOOSOBOWY

Konkuruj w sieci – w pojedynkę lub ze znajomymi – korzystając z wielu zróżnicowanych trybów gry, wśród których znajdują się rozgrywki rankingowe. Pnij się w rankingach i stań się najpotężniejszym kapitanem floty na Kharak.

Zanim wyruszysz na poszukiwania swojego ojczystego świata, musisz odkryć sekrety pustyni.

Pobierz Homeworld: Deserts of Kharak za darmo od Epic Games https://store.epicgames.com/pl/p/homeworld-deserts-of-kharak