Hot Wheels Unleashed za darmo

2023-01-26 0 przez Pliki

Hot Wheels Unleashed za darmo do pobrania pełna wersja gry Game of the Year Edition (Cloud, konsole, i PC) w Xbox Game Pass od 7 lutego.
Przygotuj się do driftu, przyspieszania, skakania i zderzenia na kultowych pomarańczowych torach z najbardziej ukochanymi samochodami Hot Wheels! Hot Wheels Unleashed – Game of the Year Edition trafi do Xbox Game Pass 7 lutego. Rozpalmy zabawę!

Zbierz najlepsze pojazdy z uniwersum Hot Wheels zbuduj imponujące tory i ścigaj się do utraty tchu. KOLEKCJONERSTWO CZY SZTUKA? JEDNO I DRUGIE Najbardziej kultowe i poszukiwane pojazdy Hot Wheels już na Ciebie czekają. Przygotuj się do wyścigów na pełnym gazie! Wyróżnij się z tłumu, personalizując swoje pojazdy za pomocą specjalnego edytora barw firmowych. ZAWSZE NA BIEGU Pokaż, na co Cię stać, rywalizując w obłędnych wyścigach, i przygotuj się na wspaniałą zabawę! Driftuj, korzystaj z przyspieszaczy i pokonuj widowiskowe pętle. Tylko uważaj! Jadąc za wolno, narażasz się na działanie grawitacji. Trudniejsze wyzwania to większe zasługi. Rywalizuj ze znajomymi w trybie podzielonego ekranu dla 2 graczy lub zmierz się nawet z 12 przeciwnikami w trybie online. DOBIERZ KSZTAŁT TORU Wyścigi odbywają się w ogromnych, interaktywnych środowiskach, w których każdy z obiektów może zostać integralnym elementem toru. Wykaż się kreatywnością w ekstremalnie wciągającym edytorze torów! Zbuduj własny tor, korzystając z dowolnych elementów otoczenia, i twórz niesamowite wnętrza i plenery torów wyścigowych. Wyginaj i rozciągaj kultowy „pomarańczowy element”, dodawaj pętle, przyspieszacze, przeszkody i elementy specjalne, aby zbudować niesamowity park rozrywki, w którym będziesz organizować wyścigi. Udostępniaj swoje najbardziej zwariowane dzieła online i korzystaj z torów stworzonych przez innych graczy. ŚCIGAJ SIĘ WE WŁASNYM ŚWIECIE Urządź własną przestrzeń, korzystając z ogromnej liczby elementów, które możesz zbierać podczas przygód, i organizuj tam najwspanialsze wyścigi.

Hot Wheels Unleashed do pobrania

to wyścigowa gra wideo z 2021 roku opracowana i opublikowana przez firmę Milestone w oparciu o zestaw zabawek Hot Wheels firmy Mattel. Gra została wydana 30 września 2021 na Xbox Series X/S, Xbox One, PlayStation 5, PlayStation 4, Nintendo Switch i Microsoft Windows.

Pobierz Hot Wheels Unleashed za darmo GOTY w Xbox Game Pass https://www.xbox.com/pl-PL/games/store/hot-wheels-unleashed/9NLCVDB447QZ