Nintendo Switch Online za darmo

2023-03-21 0 przez Pliki

Nintendo Switch Online za darmo 7dni trial kod dostępu do pobrania w promocji. Jedyne co trzeba zrobić to zalogować się na swoje konto i kliknąć get code. Następnie kod wpisujemy np w sklepie na konsoli i gotowe możemy urochomić swoje ulubione gry. Utwórz konto Nintendo, aby zacząć zbierać punkty My Nintendo, które możesz wymieniać na nagrody!

Nintendo Switch Online bezpłatna 7-dniowa wersja próbna

Jak aktywować bezpłatny 7-dniowy okres próbny

1. Wybierz przycisk „Zrealizuj” powyżej, aby otrzymać kod.
2. Twój bezpłatny 7-dniowy kod próbny zostanie wyświetlony na tej stronie po zrealizowaniu nagrody.
3. Aby aktywować bezpłatny 7-dniowy okres próbny, zrealizuj swój kod na tej stronie .
4. Alternatywnie odwiedź Nintendo eShop na swojej konsoli Nintendo Switch i wybierz „Zrealizuj kod”, aby wprowadzić swój kod i rozpocząć bezpłatny okres próbny.

Tego kodu nagrody nie można użyć z kontami Nintendo, które mają już aktywne indywidualne członkostwo Nintendo Switch Online lub członkostwo rodzinne. Kod jest ważny do 26.03.2023. Upewnij się, że wykorzystasz go w tym okresie.

Podczas bezpłatnego okresu próbnego możesz korzystać z gry online, czatu głosowego za pośrednictwem aplikacji na smartfona, usługi Save Data Cloud, Nintendo Entertainment System, Nintendo Switch Online, Super Nintendo Entertainment System, Nintendo Switch Online i Game Boy, usługi Nintendo Switch Online . W okresie próbnym nie ma możliwości zakupu klasycznych kontrolerów.

Jeśli ustawione jest automatyczne odnawianie, po zakończeniu bezpłatnego 7-dniowego okresu próbnego członkostwo zostanie odnowione poprzez automatyczny zakup indywidualnego członkostwa na 1 miesiąc (30 dni). Jeśli nie chcesz kupować członkostwa, możesz zakończyć automatyczne odnawianie podczas bezpłatnego okresu próbnego i nie zostaniesz obciążony opłatą.

Nintendo Switch Online za darmo przenosi Twoje wrażenia z gry na wyższy poziom dzięki funkcjom online i Save Data Cloud w kompatybilnych grach. Zapewnia również dostęp do kolekcji klasycznych gier z bibliotekami Game Boy, Nintendo Switch Online, Nintendo Entertainment System, Nintendo Switch Online i Super Nintendo Entertainment System, Nintendo Switch Online. Możesz kupić członkostwo Nintendo Switch Online już dziś. Aby uzyskać więcej informacji na temat Nintendo Switch Online, odwiedź stronę producenta .

https://my.nintendo.com/rewards/c3754f9e0a69a3d0?m_id_adGnNVnnNT=&utm_source=facebook%257Cm_id_adgnnvnnnt