Tom Clancy’s Splinter Cell za darmo

2022-11-18 0 przez Pliki

Tom Clancy’s Splinter Cell za darmo na PC pełna wersja gry do pobrania w Ubisoft Store. Grę można przypisać za darmo do konta.

Infiltruj pozycje terrorystów, zdobywaj krytyczne informacje wywiadowcze wszelkimi niezbędnymi środkami, wykonuj egzekucje z ekstremalnymi uprzedzeniami i znikaj bez śladu!

Nazywasz się Sam Fisher, doskonale wyszkolony tajny agent tajnego ramienia NSA: Third Echelon. Równowaga świata jest w twoich rękach, ponieważ cyberterroryzm i międzynarodowe napięcia wkrótce przerodzą się w III wojnę światową.

Tom Clancy’s Splinter Cell to popularna seria gier komputerowych powstałych na podstawie prozy amerykańskiego pisarza Toma Clancy’ego. Głównym bohaterem gry jest Sam Fisher, doskonale wyszkolony agent fikcyjnej jednostki NSA Third Echelon. 

  • Zajrzyj poza nagłówki do prawdziwego świata współczesnego szpiegostwa: wkrocz do realistycznego uniwersum Toma Clancy’ego. Wyposaż się w najnowszy tajny sprzęt operacyjny i broń.
  • Nowy poziom działania w ukryciu: wszystkie najlepsze działania w ukryciu oraz wszystkie nowe ruchy. Wysoce interaktywne środowiska dające graczom więcej opcji rozgrywki i możliwość planowania swoich działań.
  • Głębokie środowiska. Niezrównane zanurzenie: oszałamiające środowiska napędzane przez silnik Unreal™. Dynamiczne oświetlenie i efekty dźwiękowe pasujące do rzeczywistości.
  • Pulsująca akcja w skali globalnej: ponad 20 godzin akcji w ukryciu. Różnorodne cele misji, które można osiągnąć na różne sposoby, aby zwiększyć wartość powtórki.

Pobierz i zagraj w Tom Clancy’s Splinter Cell bezpłatnie na komputer PC.

Tom Clancy’s Splinter Cell kończy w tym miesiącu 20 lat, a w uznaniu rocznicy Ubisoft przesłał na YouTube 20-minutowy film, w którym różni deweloperzy opowiadają o swoich doświadczeniach z goglami multiwizyjnymi ukrywającego się zabójcy Sama Fishera. Ponadto studio z Toronto, które obecnie zajmuje się remake’iem ogłoszonym w zeszłym roku, udostępniło garść „wczesnych grafik koncepcyjnych” w wysokiej rozdzielczości stworzonych na potrzeby gry. Ubisoft rozdaje również oryginalną grę z 2002 roku za darmo na PC do 30 listopada.

Zatwierdzona przez powieściopisarza wojskowego techno-thrillera, Toma Clancy’ego, Splinter Cell to seria skradankowych gier akcji opracowanych przez wiele studiów Ubisoft. Wcielasz się w Sama Fishera, ubranego w body agenta NSA, którego głosem głosił aktor Michael Ironside, którego zadaniem jest podstępne zabijanie celów w celu powstrzymania wybuchu obfitych wojen. W sumie wyprodukowano siedem gier Splinter Cell , z których najnowsza to Czarna lista z 2013 roku . Jednak po mniej więcej dekadzie milczenia na temat tego, czy Sam Fisher kiedykolwiek ponownie będzie pasował, by udusić kilku złoczyńców, Ubisoft w końcu ugasił pragnienie fanów, ogłaszając w grudniu 2021 r., że jego zespół z Toronto będzie kierował remake’iem (nie remasterem ) gry OG.

Pobierz Tom Clancy’s Splinter Cell za darmo pełna wersja gry https://store.ubi.com/eu/game?lang=en-PL&pid=56c4948a88a7e300458b481c&dwvar_56c4948a88a7e300458b481c_Platform=pcdl&edition=Standard%20Edition&source=detail