IP Camera Viewer program do monitoringu

2020-01-01 0 przez Pliki

IP Camera Viewer to darmowy program do systemu monitoringu wizyjnego. IP Camera Viewer pozwala na oglądanie wideo na żywo z kamer IP lub USB w komputerze. Użyj dowolnego portu USB lub kamera IP która ma pilnować domu, biurze, parkingu lub w dowolnym miejscu gdzie trzeba zadbać o bezpieczeństwo.

Program do monitoringu IP

Zobacz wideo z wielu kamer IP bezpośrednio z komputera. Obecnie ponad 2000 różnych modeli kamer IP z wiodących kamery produkuje są obsługiwane. Obejmuje ona oś, Canon, D-Link, Foscam, Panasonic, Mobotix, PIXORD, Sony, Toshiba, Vivotek i wiele innych. Możesz wysłać wniosek do naszego zespołu technicznego, czy aparat lub model nie jest wymieniony w naszej aplikacji. Praktycznie wszystkie aparaty USB pracy z kamerą IP Viewer.

Można kontrolować i wyświetlać maksymalnie 4 kamery jednocześnie. Uzyskać podgląd na żywo z wielu kamer z tej aplikacji lekkiego. scentralizowane zarządzanie i układ kamery, darmowy program do monitoringu kamer IP Camera Viewer pozwala na wyświetlanie kamer z wielu odległych miejscach na jednym ekranie. Można zmienić układ i układ podglądu kamer, dla potrzeb bezpieczeństwa.

Wykorzystaj wideo na żywo jaśniejsze poprzez dostosowanie właściwości obrazu kamery i wideo. To pozwala indywidualnie skonfigurować właściwości wideo, takie jak rozdzielczość i liczba klatek na sekundę dla kamer USB. Można ustawić właściwości obrazu, takie jak nasycenie, jasność, kontrast dla USB oraz kamer IP.

Co zrobić, jeśli kamera jest zamontowana do góry nogami lub jego podgląd jest przechylona trochę? Z kamerą IP Viewer można zmienić orientację podglądu kamery. To pomaga regulować zasięg poprzez wspieranie wielu PTZ (Pan / Tilt / Zoom) pozwoliły kamer sieciowych. IP Camera Viewer oferuje zoom cyfrowy, nawet jeśli nie jest obsługiwany przez kamerę.

Darmowy program do monitoringu kamer IP Camera Viewer pozwala skonfigurować system, który odpowiada Twoim potrzebom. Program do pobrania absolutnie za darmo i idealnie nadaje się do użytku osobistego i biznesowego na Windows 10/8/7 / Vista / XP. Pobierz IP Camera Viewer za darmo https://www.deskshare.com/ip-camera-viewer.aspx