Avira Internet Security za darmo

2020-01-01 0 przez Pliki

Avira Internet Security za darmo to pakiet zabezpieczający komputer domowego użytkownika przed wirusami, robakami i innym zagrożeniami. Aplikacja działa w postaci standardowej lub zaawansowanej gdzie użytkownik może dostosować poszczególne moduły do własnych potrzeb.

Avira Internet Security za darmo to pełna ochrona dla użytkowników domowych i mikrofirm.  Szybki i łatwy sposób, by bezproblemowo całkowicie chronić się przed zagrożeniami z Internetu.

Internet Security Suite do pobrania

Skuteczna ochrona komputera, haseł i oprogramowania

  • Automatycznie blokuje zagrożenia online w czasie rzeczywistym
  • Automatycznie generuje i  zapisuje dla Ciebie silne hasła
  • Automatycznie aktualizuje oprogramowanie i sterowniki
  • Automatycznie blokuje reklamy i moduły śledzące

Wersja dla 1 użytkownika chroni jeden komputer PC tego  użytkownika + jego urządzenia Android. W tle sprawdza otwierane pliki, przed ich otwarciem, chroniąc przed infekcją.
Pozwala na pełny skan systemu o zadanym czasie i na żądanie. Zawiera zintegrowanego strażnika poczty POP3/SMTP MailGuard, który skanuje wiadomości e-mail, chroniąc przed płynącym stamtąd zagrożeniem. Zawiera strażnika www – WebGuard, który w tle chroni przed wirusami z Internetu.

Aplikacja zawiera moduł antywirusowy, zaporę firewall, skaner poczty elektronicznej, blokadę szpiegowskiego oprogramowania typu spyware, ochronę przed phishingiem oraz zabezpieczenia połączeń modemowych. W skład Avira Internet Security pełna wersja do pobrania po polsku wchodzą: AntiAd/Spyware, AntiPhishing, AntiRootkit, AntiDrive-by, AntiBot, EmailScanner, WebGuard, RescueSystem, BackupSystem, AntiSpam, FireWall i GameMode.

Pobierz Avira Internet Security za darmo https://www.avira.com/en/internet-security-suite