Nero MediaHome za darmo

2020-01-01 0 przez Pliki

Nero Media Home za darmo do pobrania pełna wersja po polsku pakiet multimedialny do oglądania, zarządzania i transmisji strumieniowej. Koniec z czasochłonnym poszukiwaniem swoich zdjęć z wakacji, ulubionych filmów i muzyki. Dzięki Nero MediaHome można kontrolować swoje cyfrowe życie. Niezależnie od tego czy do muzyki, zdjęć lub filmów, zarówno na komputerze lub urządzeniu przenośnym: Nero MediaHome jest uniwersalnym centrum multimedialnym do archiwizowania, organizowania, tworzenia i odtwarzania plików.

Nero MediaHome do pobrania

Daj plików multimedialnych w domu: Wysyłanie zdjęć i filmów do komputera z chomikuj bezprzewodowo z systemem iOS lub Android urządzeń mobilnych oraz przez USB z zewnętrznych dysków twardych lub kart pamięci. Importowanie plików muzycznych lub zgrywania muzyki z płyt audio oraz – dzięki technologii Gracenote – nawet zawierać oryginalną okładkę albumu. Z elementów zarchiwizowanych w ściśle ułożonych kategoriami takimi jak data, twarze, miejsca, ulubione lub znaczniki osobiste, można znaleźć wszystkie media jeszcze szybciej. Można nawet połączyć się bezpośrednio z Windows Media Player i iTunes bibliotek multimedialnych .

Masz wszystkie media w jednym miejscu? Potem nadszedł dobry moment, aby szybko dokonać rzeczy jeszcze lepsze niż były wcześniej. Ogranicz zdjęć za pomocą zautomatyzowanych narzędzi i różnych efektów, tworzenie pokazów slajdów ze zdjęć i filmów oraz zwiększenia ich muzyka, film, szablonów oraz otwieranie i zamykanie kredytów. Tworzenie listy utworów lub całych albumów w tym zdjęć lub filmów.

Użyj funkcji streaming Nero MediaHome i po prostu grać swoje zdjęcia, pokazy slajdów, filmów i muzyki do Smart TV. Za pomocą Nero Odtwarzacz strumieniowy aplikację na iOS i urządzenia z systemem Android jako pilota dla Nero biblioteki multimediów chomikuj i odtwarzać wszystko bezprzewodowo na ekranie telewizora w salonie.

A najważniejsze: Aby uzyskać dostęp do całego archiwum multimedialnego, posortowanych według Ciebie. Wreszcie, łatwo jest znaleźć cokolwiek, czego szukasz!

Play, muzyki, zdjęć, pokazów slajdów i plików filmowych. Ulepszona i wolne Nero MediaHome WiFi Sync App zapewnia, że ​​można wymieniać chomikuj i odtwarzać pliki bezprzewodowo pomiędzy urządzeniami z iOS i Android i domowym centrum multimedialnym. Oznacza to, że można zawsze dostęp do ulubionych plików, zarówno w domu, jak i w podróży.

Pobierz Nero MediaHome za darmo pełna wersja po Polsku na komputer z Windows. http://www.nero.com/download.php?id=nmh2020-free