SecurityKISS Tunnel darmowy VPN

2020-01-01 0 przez Pliki

SecurityKISS Tunnel darmowy VPN program do ochrony prywatności, tworzący wirtualną sieć prywatną VPN z wykorzystaniem technologii OpenVPN, PPTP i L2TP.

SecurityKISS Tunnel darmowy VPN zapewnia bezpieczeństwo połączeń internetowych.  Darmowy VPN pomaga w zakresie ochrony prywatności, zachowania anonimowości i omijania internetowej cenzury.
Aplikacja pozwala na anonimizację dużej części działań – łączy się z zewnętrznymi serwerami, oferującymi wysoką jakość usług. Działanie programu opiera się przede wszystkim na mechanizmie Virtual Private Network (VPN), a konkretniej na otwartej implementacji OpenVPN. Pomiędzy komputerem użytkownika a punktem dostępu producenta powstaje specyficzny tunel transmisji, szyfrujący przesyłane dane.

SecurityKISS Tunel darmowy VPN jest Virtual Private Network (VPN) realizacja opiera się na OpenVPN oraz L2TP.

Tworzy VPN między komputerem a naszą bramą bezpieczeństwa, który uniemożliwia osobom trzecim przeglądania działalność przeglądanie stron internetowych, wiadomości błyskawicznych, pliki do pobrania, informacje o karcie kredytowej lub cokolwiek innego wysłaniu przez sieć. Nasze serwery reprezentować w internecie i twój prawdziwy adres IP ukryty.

SecurityKISS Tunel przekierowuje wszystkie dane online poprzez nieprzeniknioną tunelu do naszego Gateway Security to wszystko twoja komunikacja on-line (przeglądanie stron internetowych, e-maile, komunikatory, VoIP, sieci społecznościowe) jest szyfrowana.

Nie ma już znaczenia, czy ktoś przechwytuje ruch internetowy na drodze. Nawet twój dostawca internetu nie będą wiedzieć, co robisz w internecie i to również sprawia, że ​​niemożliwe dla nich, aby zablokować lub filtrować żadnego ruchu. Każda kopia programu jest inna. Nie kopiuj i nie dziel się programem z nikim.

Dostępny na Windows, Mac, Linux, iOS, Android. Pobierz VPN za darmo https://www.securitykiss.com/resources/download/download_starting