Jak zablokować kanał na youtube ?

2019-12-02 0 przez Pliki

Jak zablokować kanał na youtube na telefonie, komputerze, telewizorze, tablecie, routerze? Darmowy sposób na niechciane filmy, wyłącz denerwujące kanały, wystarczy kilka kliknięć.

Jak zablokować kanał na YouTube którego nie chcecie oglądać, ani widzeć w proponowanych video? Potrzebna będzie wtyczka, dedykowana przeglądarce Chrome. Plugin nazywa się Video Blocker i znajdziecie go pod TYM linkiem. Istnieje również wersja dla przeglądarki Firefox. Po zainstalowaniu wtyczki, wystarczy najechać na wybrany film, przycisnąć prawy przycisk myszy a następnie wybrać opcję “Block videos from this channel”. Od tego momentu, treści z kanału, który nie chcecie oglądać, nie będą więcej wyświetlane na YouTube. Gdybyście chcieli to zmienić, w przypadku przeglądarki Chrome, wystarczy wejść w Ustawienia i tam, z poziomu zakładki “rozszerzenia”, usunąć wybrany kanał z listy blokowanych.

Drugi sposób aby zablokować filmy lub kanały youtube, musisz zalogować się w aplikacji YouTube Kids.

Jak zablokować treści przed dziećmi na youtube?

  1. Kliknij przycisk Więcej obok filmu.
  2. Kliknij Zablokuj ten film lub Zablokuj ten kanał.
  3. Wpisz liczby, które widzisz na ekranie, lub podaj swój własny kod dostępu.

Blokowanie treści w YouTube

Po zablokowaniu filmu lub kanału nie będzie on wyświetlany w aplikacji YouTube Kids, gdy rodzic jest zalogowany. Jeśli zmienisz zdanie, zawsze możesz usunąć zablokowane filmy i kanały w ustawieniach. Pamiętaj, że po zablokowaniu konkretnego filmu może on być nadal dostępny w aplikacji, jeśli został przesłany przez inny kanał. Blokuj niechciane kanały na YouTube. Prosty sposób, aby je zablokować w przeglądarce internetowej za darmo wystarczy pobrać wtyczkę video blocker.

Blokuj filmy z YouTube z dowolnego kanału, który chcesz. Video Blocker pozwala ukryć filmy przed kanałami, które nie lubisz. Możesz określić te kanały, klikając prawym przyciskiem myszy link do filmu na YouTube lub dodając je ręcznie za pomocą strony opcji. Możesz także ukryć filmy z wielu kanałów jednocześnie, używając symbolu wieloznacznego lub dodając wyrażenia regularne. Możliwe jest także blokowanie filmów zawierających określone słowa kluczowe w tytule! Komentarze będą również blokowane w taki sam sposób jak kanały. Aby uzyskać więcej informacji o tym, jak to zrobić dokładnie, odwiedź sekcję pomocy w ustawieniach po zainstalowaniu tego rozszerzenia. Każdy element dodany do listy zablokowanych można teraz również zabezpieczyć hasłem!