Jak zdobywać skiny do CS GO grając w gry

2017-06-29 0 przez Pliki

Grę Counter Strike Global Offensive pokochały tysiące ludzi na całym świecie. Wziąwszy pod uwagę rozmach, z jakim została zrobiona, ilość emocji, jakich dostarcza graczom oraz możliwość interakcji z innymi – nie sposób się temu dziwić. Niewielu jednak wie, że grając w różne gry można zdobyć upragnione dodatki, które uczynią rozgrywkę jeszcze przyjemniejszą!

Czym są skiny i czemu je kochamy

W świecie CS’s ogromne znaczenie ma to, jaką bronią się posługujemy. Skoro naszym celem jest pokonanie terrorystów (albo brygady antyterrorystycznej), musimy posiadać sprzęt, który umożliwi szybkie i skuteczne rozprawienie się z przeciwnikami. Dzięki posiadanej broni oraz swoim umiejętnościom budujemy swoją „markę” w świecie graczy. Nie ma więc nic dziwnego w tym, że fani Counter Strike’a chcą, aby ich broń nie tylko była sprawna, ale także… ciekawie wyglądała. Nakładki na broń, które uatrakcyjniają jej wygląd, nazywane są właśnie skinami, czyli skórkami. Czy wiesz,że możesz zdobyć darmowe skiny? Sprawdź jak: https://www.bananki.pl/tag/jak-zdobyc-darmowe-skiny-do-cs-go-bez-sms/

Nie daj z siebie zedrzeć skóry!

„Tradycyjna” droga zdobywania skinów jest, jak można się domyślić, płatna. Skórki do broni można zwyczajnie kupić – i wielu zaangażowanych graczy decyduje się na takie rozwiązanie. Czasami zdarza się także, że pod koniec meczu pojawiają się specjalne skrzynki, w których ukryte są skiny – wówczas wystarczy je otworzyć. Nie każdy ma jednak ochotę płacić za „wybajerzenie” swojej broni ani liczyć na łut szczęścia (skrzynka ze wspaniałym skinem może się pojawić, ale przecież wcale nie musi). Takim graczom polecana jest droga numer trzy – odwiedzenie strony, która umożliwia… „zapracowanie” na epicki wygląd swojej broni w bardzo przyjemny sposób. Strona bananki.pl umożliwia zdobycie najlepszych skinów (łącznie z legendarną skórką Dragon Lore) poprzez… zwyczajne granie w gry.

Lekka praca, co popłaca

Większość osób, które kochają gry wideo, marzy o tym, by zarabiać na graniu niczym sławni youtuberzy. Podobno w dzisiejszych czasach nie jest to proste, bo kanałów typu „Let’s play” są na Youtube tysiące. Tymczasem bananki.pl umożliwiają zdobycie wirtualnej „waluty”, którą następnie można wymienić na fantastyczne nagrody – w tym właśnie skiny do CS GO. Co trzeba zrobić? W pierwszej kolejności zarejestrować się na portalu. Kolejnym krokiem jest… granie w gry! bananki.pl dają Ci możliwość testowania najciekawszych, darmowych gier, w których czeka na Ciebie wiele emocjonujących wyzwań. Kiedy uda Ci się pozytywnie zakończyć jakąś misję, otrzymasz zapłatę – określoną ilość bananków, które następnie będziesz mógł zamienić na wymarzone skiny. Pamiętaj jednak, że bananki oferują znacznie więcej, niż tylko dodatki do CS’a – nawet kiedy zdobędziesz już wymarzonego skina, opłaca się grać dalej, aby „kupić” za bananki doładowania do Twoich ulubionych gier czy najwyższej jakości sprzęt dla graczy.

Różni gracze, różne potrzeby

Załoga bananków doskonale rozumie, że gracze różnią się między sobą. Dlatego też na portalu znajdziesz najróżniejsze gry – od strategii, przez RPG, po symulatory. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz chwili wytchnienia po ciężkim dniu w pracy, czy może masz ochotę na solidną dawkę adrenaliny – na banankach na pewno znajdziesz coś dla siebie. Strona oferuje także fora dla graczy, na których można wymieniać doświadczenia z innymi ludźmi oraz… wspólnie zastanawiać się, na co wydacie swoje bananki!

„Banankom” zaufało mnóstwo graczy. Strona dba bowiem o ich bezpieczeństwo oraz uczciwość zdobywania bananków i nagród. Nie zwlekaj dłużej i spełnij marzenie o najfajniejszej broni na świecie!