Gra Prey za darmo na PC, PS4 i Xbox One

2022-05-05 0 przez Pliki

Gra Prey za darmo na PC, PS4 i Xbox One. Pełna wersja gry Prey do pobrania po polsku z Epic Games Store. Darmowe klucze do gier na komputer. Ta wersja Prey zawiera także dodatek 'Mooncrash’. W promocji Prey za darmo w Epic Games Store od 12 maja do 19 maja, 17.00.

W grze Prey budzisz się na pokładzie Talosa I, stacji kosmicznej orbitującej w 2032 roku wokół Księżyca. Gracz jest kluczowym obiektem doświadczalnym w eksperymencie, który na zawsze ma odmienić oblicze ludzkości. Sprawy jednak potoczyły się bardzo źle – stacja została opanowana przez wrogo nastawionych obcych, a ciebie obrali za ofiarę. Musisz zapoznać się z mrocznymi tajemnicami Talosa I oraz własnej przeszłości, a jednocześnie przetrwać, wykorzystując znalezione na stacji narzędzia, własny spryt, broń i umiejętności parapsychiczne. Losy Talosa I i wszystkich na pokładzie są w twoich rękach.

Gra Prey do pobrania

  • Thriller Sci-FiNic nie jest takie, jak się wydaje na pokładzie Talosa I. Jako Morgan Yu wyrusz w podróż w celu odkrycia prawdy o swojej przeszłości. Znajduj i wykorzystuj pozostawione przez siebie wskazówki. Jaka rola przypadła ci w planach TranStaru i co sieje spustoszenie na stacji?
  • Jedno miejsceTalos I – stacja kosmiczna latająca na orbicie Księżyca – symbolizuje prywatny sektor przemysłu kosmicznego. Zwiedzaj ekskluzywny prom kosmiczny urządzony w stylu korporacyjnych lat 60. i odkrywaj połączone ze sobą ścieżki zbudowane, aby pomieścić niezliczone sekrety.
  • Niewyobrażalne zagrożenie. Cieniste pozaziemskie istoty roją się na Talosie I, polując na swoją zdobycz. Twoim zadaniem, jako jednego z ostatnich żyjących pasażerów stacji, jest powstrzymać zabójcze ataki tych drapieżników.
  • Wyzwanie. Dostosuj opcje rozgrywki i ustawienia trudności, by stworzyć idealną grę dla siebie. Możesz uczynić ją bardziej wymagającą (lub łatwiejszą), modyfikując wybrane spośród mnóstwa parametrów związanych ze skradaniem się, ruchem i walką.
  • Graj po swojemu. Uzyskaj moce obcych, aby rozwinąć niezwykłą mieszankę talentów i usprawnić swoje umiejętności. Twórz coraz bardziej użyteczne przedmioty za pomocą planów, gadżetów oraz narzędzi na pokładzie stacji, i używaj ich, aby pokonać niebezpieczne przeszkody na twojej drodze. Przetrwaj niespotykane zagrożenia dzięki swojemu sprytowi i umiejętności improwizowania.

Pobierz grę Prey na komputer ze Epic Games Store https://www.epicgames.com/store/pl/p/prey