K-Lite Mega Codec Pack

2020-01-02 0 przez Pliki

K-Lite Mega Codec Pack to pełny zbiór kodeków do filmów za darmo do pobrania VFW/ACM, filtrów DirectShow i kilku innych narzędzi umożliwiających odtwarzanie wielu formatów plików audio i wideo. W skład wchodzą kodeki, za pomocą których można odtworzyć szereg najpopularniejszych formatów. K-Lite Mega Codec Pack stworzony został jako rozszerzenie wersji Full z myślą głównie o zaawansowanych użytkownikach i osobach tworzących wideo. W porównaniu do edycji bazowej rozszerzony został o zestaw Real Alternative oraz dodatkowe kodeki VFW/ACM i filtry DirectShow. Darmowe kodeki do filmów ściągnij na komputer.

Instalator K-Lite Mega Codec Pack można w pełni dostosować, dzięki czemu możesz zainstalować dokładnie te komponenty, które odpowiadają Twoim konkretnym potrzebom.

Pamiętaj, że nie wszystkie z tych składników są instalowane domyślnie. Niektóre komponenty K-Lite Mega Codec Pack są uwzględnione jako alternatywa dla komponentów używanych domyślnie. Alternatywne opcje to: ffdshow, AC3Filter, Xvid i Haali Media Splitter. Domyślnie pakiet kodeków używa filtrów LAV. Tego oczywiście zalecamy używać.

K-Lite Mega Codec Pack chomikuj jak Pełny, a ponadto:

 • Ten typ kodeka jest używany przez niektóre aplikacje do edycji / kodowania wideo. NIE są potrzebne do odtwarzania wideo.

I kilka innych opcjonalnych dodatków:

 • Procesor audio / wideo ffdshow
  Nie jest to coś, czego potrzebują zwykli użytkownicy.
 • ffdshow dekoder audio / wideo Alternatywny wybór dla dekodera audio / wideo
  LAV. Zdecydowanie zalecamy używanie (domyślnych) dekoderów LAV, ponieważ zapewniają one najlepszą wydajność, jakość, stabilność i kompatybilność. Te alternatywne dekodery NIE pozwalają na odtwarzanie większej liczby plików!
 • AC3Filter
  Alternatywny wybór dla dekodera LAV Audio.
 • Haali Media Splitter Alternatywny wybór dla rozdzielacza
  LAV.
 • Haali Matroska Muxer

Pobierz K-Lite Mega Codeck Pack za darmo https://codecguide.com/download_k-lite_codec_pack_mega.htm