ASSASSIN‘S CREED VALHALLA za darmo

2022-02-19 0 przez Pliki

Gra ASSASSIN‘S CREED VALHALLA za darmo do pobrania pełna wersja gry po polsku w promocji. Darmowy weekend Assassin’s Creed Valhalla 24.02 – 28.02 @ PC i konsole

Darmowa gra na weekend będzie można pobrać i zagrać w Assassin’s Creed Odyssey i jedną w Assassin’s Cree Valhalla dostępne o XBox Series X/S, XBox One, PS5, PS4, Stadia, Luna and PC.

Assassin’s Creed Valhalla – przygodowa gra akcji wyprodukowana przez kanadyjskie studio Ubisoft Montréal, stanowiąca dwunastą główną odsłonę serii Assassin’s Creed i kontynuację Assassin’s Creed Odyssey. Akcja gry dzieje się w IX wieku w średniowiecznej Anglii. 

Assassin’s Creed Valhalla to przygodowa gra akcji wyprodukowana przez kanadyjskie studio Ubisoft Montréal, stanowiąca dwunastą główną odsłonę serii Assassin’s Creed i kontynuację Assassin’s Creed Odyssey. Akcja gry dzieje się w IX wieku w średniowiecznej Anglii. Gra dostępna na platformach Xbox Series X|S, Xbox One, PlayStation®4, PlayStation®5, Epic Games Store i Ubisoft.

Assassin’s Creed Valhalla do pobrania

graj jako Eivor, legendarny wiking i najeźdźca, który szuka chwały. Eksploruj średniowieczną Anglię, najeżdżaj swoich wrogów, rozwijaj osadę i wzmacniaj swoje wpływy polityczne.— Prowadź epickie najazdy wikingów na saksońskich żołnierzy i ich fortece, a zdobyte łupy oddaj w ręce swych pobratymców.
— Używaj dwóch potężnych broni jednocześnie i posmakuj dzikiego stylu walki wikinga.
— Zmierz się z wyzwaniem w postaci najbardziej zróżnicowanych wrogów w historii serii Assassin’s Creed.
— Każdym wyborem kształtuj rozwój swojej postaci i podążaj ścieżką ku chwale, rozwijając swoją osadę.
— Eksploruj otwarty, średniowieczny świat, rozciągający się od wybrzeży Norwegii po królestwa Anglii.
— Zmieniaj rozgrywkę poprzez rozwijanie osady swojego klanu.

Pobierz Assassin’s Creed Valhalla za darmo pełna wersja gry https://www.ubisoft.com/pl-pl/game/assassins-creed/valhalla