Kingdom Come Deliverance za darmo gra do pobrania

2020-02-07 0 przez Pliki

Kingdom Come: Deliverance za darmo gra do pobrania pełna wersja po polsku od 13 do 20 lutego w Epic Store Games. Gra wydana na PC, PS4 i XONE pierwszoosobowe RPG akcji, osadzone w historycznych realiach średniowiecznej Europy Środkowej. Za powstanie gry odpowiada niezależne czeskie studio Warhorse, w skład którego weszli m.in. autorzy popularnej gry Mafia, strategii Original War czy wydawanej w latach 2003-2007 trylogii UFO. Deweloperzy Kingdom Come: Deliverance czerpali inspiracje z szeregu kultowych pozycji w swoim gatunku, w efekcie czego pod względem mechaniki i otwartości świata ich produkcja przypomina nieco takie tytuły, jak The Elder Scrolls V: Skyrim czy cykl Mount & Blade. Wzorem dla trudnego i niezwykle wymagającego systemu walki stała się seria Dark Souls, zaś sam sposób prowadzenia fabuły budzić może skojarzenia z naszym rodzimym hitem Wiedźmin.

Kingdom Come: Deliverance to fabularna gra RPG osadzona w otwartym świecie, która przeniesie Cię na terytorium Świętego Cesarstwa Rzymskiego i umożliwi przeżycie wciągającej przygody. Pomścij śmierć swoich rodziców, walcząc z najeźdźcami, wykonując zadania wpływające na grę . Majestatyczne zamki i rozległe pola jakość grafiki zapiera dech w piersiach. Rozwiązuj zadania na wiele sposobów i stawiaj czoło konsekwencjom swoich decyzji. Walka na odległość, z ukrycia lub w zwarciu. Naucz się posługiwać wybranym rodzajem broni i bierz udział w emocjonujących i bezlitosnych bitwach, łącząc ataki w dziesiątki unikalnych kombinacji. Rozwijaj umiejętności, zdobywaj nowe dodatki oraz wykuwaj nowe wyposażenie i ulepszaj je. Twoje działania mają wpływ na zachowanie innych postaci. Możesz walczyć, kraść, uwodzić, grozić, stosować perswazję lub przekupstwo. Wybór należy tylko do Ciebie. Spotkaj prawdziwe postacie historyczne i poczuj atmosferę wiernie odwzorowanych, średniowiecznych Czech.

Pobierz Kingdom Come: Deliverance za darmo na komputer https://www.epicgames.com/store/pl/product/kingdom-come-deliverance/home