Wolfenstein 3D za darmo do pobrania

2022-07-11 0 przez Pliki

Wolfenstein 3D za darmo do pobrania na komputer PC pełna wersja gry od Microsoft. W bonusie także druga gra „The Elder Scrolls II: Daggerfall” (Windows PC) . Kultowe stare gry jak Wolfenstein 3D to strzelanka pierwszoosobowa, wyprodukowana przez id Software i wydana przez firmę Apogee Software 5 maja 1992 roku. Kontynuacja gier Castle Wolfenstein i Beyond Castle Wolfenstein, wydanych przez Muse Software odpowiednio w latach 1981 i 1984 na platformę Apple II.

Zaloguj się na komputerze z systemem Windows i uruchom aplikację Xbox Insider Hub (lub w razie potrzeby zainstaluj najpierw Xbox Insider Hub ze Sklepu).

Przejdź do Podglądy > Wolfenstein 3D.

Wybierz Dołącz.

Poczekaj na zakończenie rejestracji, aby przejść do Sklepu i zainstaluj Wolfenstein 3D za darmo na PC!

Wolfenstein 3D do pobrania

często skracane do Wolf 3D – gra first-person shooter stworzona przez id Software, a wydana przez Apogee Software. Na rynek trafiła 5 maja 1992 roku na platformę MS-DOS, jednak w późniejszym czasie została przeportowana na różne inne systemy. Jej akcja osadzona jest podczas II wojny światowej, a gracz kontroluje B.J. Blazkowicza, amerykańskiego szpiega polskiego pochodzenia. Rozgrywka polega na przemierzaniu labiryntowych korytarzy, w których odnajduje się broń, amunicję i skarby. Pierwotnie Wolfenstein 3D składał się z trzech epizodów, później został rozszerzony o kolejne trzy, znane jako Nocturnal Missions i stanowiące prequel do poprzednich. Wersja przeznaczona na Macintosha i porty bazujące na niej mają inny zestaw misji. Wydanie te znane są jako Original Encounter i mają zupełnie inną fabułę niż oryginalna gra.

Gra została zakazana w sprzedaży w Niemczech ze względu na prawne i kulturowe podejście do symboli nazistowskich, takich jak chociażby swastyki, tym niemniej dozwolone jest granie w nią.

Dzięki oryginalnym wydaniom gier ponad 25 lat temu, Bethesda oczekuje na opinie, gdy wprowadzają je do Microsoft Store w systemie Windows. Mamy nadzieję, że Ci się spodoba i dziękujemy za bycie niejawnym testerem Xbox! Upewnij się, że logujesz się do Microsoft Store przy użyciu tego samego konta, którego użyłeś do rejestracji lotu w aplikacji Xbox Insider Hub.

Pobierz Wolfenstein 3D za darmo na PC download gry od Microsoft https://news.xbox.com/en-us/2022/07/07/wolfenstein-3d-and-the-elder-scrolls-daggerfall-is-now-available-to-preview/