Mafia za darmo do pobrania pełna wersja

2022-08-29 0 przez Pliki

Gra Mafia za darmo do pobrania pełna wersja po polsku na komputer PC. Z okazji 20-lecia wydania Mafii, od 1 do 5 września będziemy mogli przypisać do konta na Steam za darmo oryginalną grę. Jest rok 1930. Po nieumyślnym wejściu w kontakt z mafią, taksówkarz Tommy Angelo zostaje wciągnięty w świat zorganizowanej przestępczości. Początkowo nie jest mu po drodze z rodziną Salieri, ale już wkrótce korzyści stają się zbyt duże, by z nich zrezygnować. Pnąc się w górę hierarchii Mafii zyskuje coraz większe pieniądze, ale też zlecenia stają się coraz poważniejsze. Tommy może ostatecznie zdobyć szacunek Salierich, ale oficjalne przyjęcie do szeregów mafii spowoduje, że będzie się bił z myślami bardziej niż kiedykolwiek.

Odkryj Lost Heaven gry Mafia

Odkryj ponad 30 kilometrów kwadratowych Lost Heaven, typowego amerykańskiego miasta lat 1930., inspirowanego historyczną architekturą i kulturą epoki wielkiego kryzysu.

Gra Mafia to realistyczna fabuła i pełna akcji rozgrywka

Rozegraj ponad 20 mrożących krew w żyłach misji, inspirowanych wydarzeniami z lat 30. XX wieku. Pnij się w górę hierarchii rodziny Salieri – od pospolitego żołnierza po mafioso. Gra Mafia pozwala na udział w atakach, pościgach samochodowych, przemycie, strzelaninach, napadach na banki i nie tylko.

Mafia to pojazdy i broń inspirowane tamtą epoką

Jako odważny kierowca ucieczkowy, usiądź za kierownicą ponad 60 samochodów, inspirowanych realiami historycznymi. System jazdy w grze Mafia obsługuje realistyczny model fizyczny oraz uszkodzenia w czasie rzeczywistym.

Gra Mafia do pobrania

Popełniaj coraz cięższe przestępstwa, korzystając z ponad dwunastu rodzajów broni. Gracz Mafia wybiera spośród kijów bejsbolowych, obrzynów, pistoletów magnum i słynnych tommy gunów, aby rozprawić się z każdym, kto śmie ci się sprzeciwić.

Pobierz Mafia za darmo pełna wersja gry na komputer PC ze Steam

https://store.steampowered.com/app/40990/Mafia/