Lefthand program księgowy dla firm

2020-01-01 0 przez Pliki

Lefthand Pełna program księgowy dla firm, finansowo-księgowy i handlowo-magazynowy do zarządzania firmami rozliczającymi się w oparciu o pełne księgi handlowe. Wzbogacony jest o moduły sprzedażowe, magazynowe, płacowe, kasę i bank, automatycznie wypełniane deklaracje podatkowe, automatyczne importowanie i księgowanie wyciągów bankowych i wiele innych.

Lefthand profesjonalne oprogramowanie dla firmoprogramowanie dla biur rachunkowychprogramy księgowe, a także najlepsze w Polsce systemy do obsługi działalności stowarzyszeń.   Każdy rodzaj działalności wymaga innych modułów obsługujących różne operacje wykonywane w procesie jej prowadzenia. Dlatego w ofercie obejmującej programy dla firm Lefthand znajdą Państwo zarówno zaawansowane produkty jak pełna księgowość, jak i program do księgowania operacji w małym przedsiębiorstwie (w skrócie nazywany jako program do kpir), Lefthand program do wystawiana faktur oraz program magazynowy. Dobrze, gdy Lefthand program do faktur jest prosty w obsłudze, ale jednocześnie posiada wiele zróżnicowanych funkcji i współpracuje dodatkowo z modułem księgowym.

   Specyficznymi zasadami rządzi się funkcjonowanie sektora organizacji pozarządowych. Ich działalność jest obwarowana przepisami szczególnymi, które nakładają na podmioty NGO dodatkowe obowiązki. Wśród propozycji skierowanych do tych organizacji można znaleźć między innymi, stworzony specjalnie dla tego typu działalności program do prowadzenia księgowości Lefthand , jak i programy obsługujące kadry i płace.

Pobierz Lefthand program księgowy dla firm za darmo do pobrania. http://www.lefthand.pl/pl/subsites/pobieranie_wersje_testowe/