Garden Composer 3D Plus program do projektowania ogrodu

2020-01-01 0 przez Pliki

i terenów zielonych, przydatny szczególnie koneserom ogrodów, botanikom, ogrodnikom i architektom krajobrazu. Garden Composer do pobrania za darmo pełna wersja składa się z modułów: Encyklopedia roślin, Projektant ogrodów, Kalendarz pielęgnacji, Edytor roślin, Encyklopedia chorób i szkodników, Kreator budynków, Widok 3D, Gra ogrodnicza. Aplikacja posiada bogatą bazę roślin (ok. 9.000 wraz z polskimi, angielskimi i łacińskimi nazwami) oraz rozbudowaną bibliotekę gotowych elementów krajobrazu (wraz z możliwością tworzenia własnych). Dzięki temu programowi możemy projektować małe przydomowe ogródki, jak i duże parki. Kreator obiektów pozwala odtworzyć i umieścić w projekcie rzeczywiste obiekty.

Program do projektowania ogrodów

zawiera encyklopedię z opisem ponad 16800 roślin i 370 chorób oraz rozbudowaną cześć projektową. Program pozwala wczytywać i projektować bezpośrednio na zdjęciach, kształtować rzeźbę terenu, umieszczać w projektach budynki, małą architekturę, dekoracje. Automatycznie tworzy zestawienia roślin i kosztorysy. Wszystko całkowicie po polsku.

Garden Composer 3D Plus program do projektowania ogrodu za darmo do pobrania pełna wersja po polsku ma bogate funkcje wizualizacji pozwalają zobaczyć rozrost roślin i kolorystykę ogrodu w kolejnych miesiącach i latach. Można odbyć trójwymiarową wycieczkę po ogrodzie zarówno w dzień jak i w nocy. Dzięki dołączonym do programu okularom 3D, na każdym monitorze, można uzyskać pełny trójwymiarowy widok projektowanego ogrodu. Pobieranie z chomikuj za darmo.

Pobierz Garden Composer 3D Plus program do projektowania ogrodu http://www.gardencomposer.pl/garden/