Dungeon Shooter : The Forgotten Temple za darmo

2020-12-13 0 przez Pliki

Dungeon Shooter : The Forgotten Temple za darmo gra na telefon Android ze sklepu Google Play.

To fajna i fajna gra niezależna FPS, która ma pewne cechy gier RPG. Gracze wcielają się w strzelankę, aby przeżyć przygodę w grobowcach i lochach, rzucić wyzwanie nieznanym stworzeniom i kopać skarby. Darmowa gra na telefon Android jest bogata w zawartość i ma wiele elementów gry, w tym zwierzaki, artefakty, runy i broń itp. … Ich rozsądne połączenie sprawi, że bitwa będzie przyjemna i urozmaicona. Mam nadzieję, że znajdziesz w grze swoją własną frajdę.

Gra strzelanka na telefon

1. O jaskini śmierci:
Na scenie znajdują się trzy kamienie szlachetne, każdy zniszczony zmniejszy zdolność bossa. Uważaj, aby uniknąć bossa, zanim te kamienie zostaną zniszczone.

2. O zrzucaniu broni:
Dialogi ze strażnikiem, kliknij okno dialogowe Creatures, a następnie walcz , jest szansa na upuszczenie broni po zabiciu bossa.

3. o DNA:
Dialog ze strażnikiem, kliknij okno dialogowe Creatures, a następnie walcz , jest szansa na upuszczenie DNA po zabiciu bossa nr 2, 5 i 10.

4. o tworzeniu zwierząt domowych:
Dialog z dr Reyną, stwórz zwierzaki poprzez panele „syntezy życia”. Potrzebuje 1 DNA i 10 genów życia.

5. o artefaktach:
W eksploracji podziemnego grobowca po otwarciu skrzyni istnieje szansa na upuszczenie skarbów, ze skarbów można zrobić artefakty, ich wyposażenie zwiększy atrybuty postaci.

* Uwagi dotyczące wymaganych uprawnień *
Przy pierwszym uruchomieniu gry system wystąpi o pozwolenie na dostęp do karty pamięci rozszerzenia (monit o dostęp do zdjęć, multimediów i plików). Jeśli nie zainstalowałeś dodatkowej karty pamięci, nie wpłynie to na ciebie, nawet jeśli odmówisz pozwolenia. Jeśli zainstalowałeś rozszerzającą kartę pamięci, niektóre pliki gry mogą być tutaj przechowywane. Jeśli odmówisz pozwolenia, może to spowodować błędy podczas uruchamiania.

Pobierz https://play.google.com/store/apps/details?id=com.imcrazy.ds2