LightShot – program do robienia screenshotów

2017-02-07 0 Pliki

LightShot to darmowy program do robienia screenshotów pulpitu. Dobry program do wykonywania zrzutów ekranu na komputerze Windows i Mac.

Dotyczy to zarówno całego pulpitu, aktywnych okien lub wybranego fragmentu ekranu. Każdy przechwycony zrzut ekranu możemy w łatwy sposób edytować z poziomu przeglądarki, za pomocą specjalnego edytora graficznego opartego na Flashu. Jego interfejs graficzny przypomina wyglądem Adobe Photoshop. LightShot – program do robienia screenshotów posiada również podobne narzędzia pracy – pędzle, gumki, ołówki, gradienty, różdżki i wiele innych niezbędnych funkcji do rysowania. Umożliwia też pracę na warstwach, ulepszania jakości obrazu poprzez ustawienie odpowiedniego poziomu jasności, kontrastu i gammy.

LightShot – program do robienia screenshotów

Łatwe i poręczne narzędzie do wykonywania zrzutów ekranu. Zaznacz obszar, edytuj zrzut i prześlij na serwer.

  • Szybki zrzut ekranu wybranego obszaru. Nasza aplikacja pozwala zrobić zrzut ekranu wybranego obszaru w 2 kliknięcia
  • Łatwa-w-użyciu aplikacja do screenshotów. Prosty interfejs naszej aplikacji łączy w sobie użyteczne funkcje, przez co jest przyjemny, bardzo szybki i wygodny w użyciu.
  • Podziel się swoim zrzutem ekranu przez Internet. Wyślij swój zrzut ekranu na serwer, a następnie dostaniesz do niego skrócony odnośnik.
  • Rozbudowany edytor. Możesz edytować swój aktualny zrzut ekranu w trakcie, gdy zaznaczasz obszar lub możesz zrobić to później przy użyciu rozbudowanego edytora na stronie Lightshot
  • System wyszukiwarka podobnych obrazów. Znajdź podobne obrazy. Wybierz dowolny obraz na ekranie i odkryj dziesiątki podobnych obrazów.
  •  Lightshot jest dostępny na platformy Windows/Mac, Chrome, Firefox, IE & Opera.

Pobierz Lightshot za darmo przydatne narzędzie do zrzutów ekranu dla Mac i Windows.


Autor: Skillbrains
Wersja: darmowa
Rozmiar: 2.73 MB
Pobierz