Speccy – program do identyfikacji sprzętu

2017-02-07 0 przez Pliki

Speccy to darmowy program do identyfikacji sprzętu i systemu. Speccy dostarcza użytkownikom informacji o ważnych parametrach komputera, takich jak: model i szybkość procesora, parametry karty graficznej, karty dźwiękowej, dysku twardego, pamięci RAM i innych. Speccy pozwala też monitorować temperatury poszczególnych podzespołów komputera.

Speccy – program do identyfikacji sprzętu

Szybki, lekki, zaawansowany system informacji narzędzie do komputera. Trzeba dowiedzieć się, co znajduje się wewnątrz komputera? Speccy ma wszystkie potrzebne informacje.

Zobacz co znajduje się wewnątrz komputera
Speccy program do identyfikacji sprzętu i oprogramowania jest miejscem do rozpoczęcia, jeśli chcesz wiedzieć, co znajduje się wewnątrz komputera. Zobacz krótkie podsumowanie lub nurkować głębiej w każdym elemencie sprzętu komputerów, dzięki czemu można podejmować świadome decyzje zakupowe i aktualizacji.

Szczegółowe raportowanie
Speccy program do identyfikacji sprzętu i oprogramowania daje szczegółowe informacje na temat każdego elementu sprzętu w komputerze. Oszczędność czasu trałowania przez komputer dla statystyk, takich jak CPU, płyty głównej, pamięci RAM, karty graficzne i więcej. Zobacz wszystko rozplanowane dla Ciebie w jednym przejrzysty interfejs.

Prewencyjne rozwiązywanie problemów
Zobacz temperatur w czasie rzeczywistym krytycznych komponentów, dzięki czemu można z łatwością zauważyć problemy przed ich wystąpieniem.

Zrzuty ekranu
Speccy pozwala na zapisanie wyników skanowania bezpośrednio jako snapshot, XML lub pliku tekstowego w celu łatwego udostępniania. Przydatne dla upewniając się, że nowy komputer ma odpowiednie specyfikacje, czy wsparcie techniczne potrzebne do zdiagnozowania problemu z komputerem.

Dostępna jest też wersja Speccy professional do pobrania zawierająca więcej zaawansowanych opcji.

Pobierz Speccyprogram do identyfikacji sprzętu i oprogramowania za darmo na komputer z Windows.