LvBet kod promocyjny

2020-01-01 0 przez Pliki

LvBet kod promocyjny bonus w aplikacji mobilnej na Android i iOS. Wszystko w zasięgu Twojej ręki. Obstawiaj gdzie i kiedy chcesz. Dzięki wizualizacjom na żywo wszystkich wydarzeń sportowych możesz być jeszcze bliżej gry. Oglądaj i obstawiaj mecze na żywo na android i iOS. Chyba każdy fan sportu wie o tym, iż bukmacher LvBet http://lvbet.pl połączyła swoje siły z Widzewem Łódź. Jest to bardzo zaskakująca decyzja nowego bukmachera, który postanowił objąć trzecioligową drużynę. Jak jednak mówi sam przedstawiciel Adrian Furmańczyk, ruch ten był przygotowany z uwagi na potrzeby klubu, oraz wiarę w to, że odbudowanie Widzewa ma miejsce właśnie w tym momencie, oraz w tym miejscu.

Zakłady bukmacherskie LVBET na telefonie.

Widzew nie pozostał dłużny swoim fanom…

Wszystko ze względu na inaugurację sezonu, która miała miejsce 5 sierpnia w parku Baden Powella, gdzie Widzew Łódź przygotował świetne spotkanie dla swoich fanów, którzy mogli kompletnie za darmo przyjść i przyglądać się wszelkim wypowiedziom działaczy, sponsorów, oraz samych piłkarzy i trenera. Nie zabrakło w nich deklaracji na temat tego, że wszyscy w Widzewie myślą realnie o pierwszym miejscu.

Owe deklaracje nie są przesadne, albowiem Widzew Łódź pozyskał w tym oknie transferowym wielu piłkarzy (łącznie siedmiu) z których możemy wyłowić takie perełki jak Maciej Szewczyk, oraz Daniel Maka. Nie brakuje również świetnych piłkarzy z drugiej ligi, którzy również mają predyspozycje do tego, aby pomóc drużynie wrócić właśnie do drugiej ligi. Mowa tutaj o zawodnikach takich jak: Marcin Kozłowski, Patryk Nouri, Norbert Jędrzejczyk, oraz Kamil Sabillo.

Sponsorzy – równie istotne ogniwo Widzewa

Nowym spoiwem Widzewa mają być nie tylko piłkarze, lecz również i sponsorzy, którzy mają dopełniać jakości drużyny. Nie ma co do tego wątpliwości, albowiem Widzew pozyskał na prawdę grube ryby, jeśli chodzi o kapitał, oraz możliwości finansowe, które mogą zostać przekazane Widzewowi. Mowa tutaj o markach takich jak Viessmann, oraz LvBet (https://www.facebook.com/LVbetPL/), które stoją na bardzo wysokim poziomie i które sponsorują już ciekawe drużyny.

Na wydarzeniu przeznaczonym dla kibiców, mogliśmy poznać i usłyszeć również przedstawicieli obu firm. Poniżej przytaczamy wypowiedzi, które nawiązują do współpracy z Widzewem.

Łukasz Pietrasik z firmy Viessmann zakomunikował – \”Życzę w imieniu swoim i prezesa wielu sukcesów Widzewowi. Mam nadzieję, że to co wydarzyło się w tamtym roku wydarzyło się w kolejnych latach, a obecnie jest to tylko początek naszej współpracy z klubem.\”

Z kolei firmę LvBet reprezentował Adrian Furmańczyk, który stwierdził: \”Bardzo jesteśmy dumni, cieszymy się z rozpoczęcia współpracy z Widzewem i że możemy dołożyć cegiełkę w celu odbudowy tak wielkiego klubu. Głęboko wierzymy, że to się uda, gdyż poznajemy ludzi, którzy pracują nad tym i których łączy Widzew.\”

Wiele atrakcji przygotowanych przez Widzew
Nie skupiajmy się jednak jedynie na sponsorach, albowiem cała impreza obfitowała w koncerty rapera Krisa, oraz udział sportowców wraz z kibicami, którzy chętnie udzielali odpowiedzi, na pytania swoich fanów, oraz chętnie robili sobie z nimi zdjęcia, oraz rozdawali autografy. Impreza cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem, co tylko potwierdziło fakt, że Widzew Łódź jest klubem z tradycjami, który ma szansę się odbudować, dzięki zainteresowaniu dobrych sponsorów, oraz graczy, którzy wierzą w projekt Widzewa.

Bardzo mocny apel Marcina Ferdzyna.

Tego samego dnia, swoje wystąpienie miał również prezes Widzewa Łódź, który jest mocno związany z klubem, oraz który mocno mu kibicuje. Znany wszystkim Marcin Ferdzyn, stwierdził również że: \”Zrobiliśmy w minionym sezonie awans do trzeciej ligi. Był to pierwszy krok w kierunku odbudowy klubu. Miejmy nadzieję, że teraz ta drużyna będzie jeszcze lepsza. Bardzo wierzymy w chłopaków, trenera, wszystkie działania, które obecnie wykonujemy i w was, dwunastego zawodnika zespołu. Prosimy o to, żebyście nadal tak wspierali naszych zawodników. Przed nami bardzo fajny sezon, otwarcie nowego stadionu, bazy treningowej. Będzie to wielki rok, zapraszam wszystkich na mecze i do głośnego dopingowania zespołu.\”

Wydarzenie zgromadziło setki kibiców, którzy bardzo cieszyli się z możliwości spotkania z piłkarzami i którzy mogli osobiście życzyć im sukcesów w nadchodzącym sezonie.